Türkiye Moğolistan indirimli bilet

Orta Asya bölgesi içerisinde bulunan Moğolistan Orta Asya kültürünü görmek isteyen birçok araştırmacı ve kişinin görmek istediği bir ülkedir ve Moğolistan bölgesine gidişler çoğunlukla havayolu ulaşımı ile kısa sürelerde yapılabildiği için havayolu vasıtasıyla yapılmaktadır. Türkiye Moğolistan arası yaklaşık 5900 kilometredir. Karayolunu kullanarak günler süren bir ulaşım yapılmaktadır. Uçak ile bu ulaşım ortalama 8 saatte yapılır. Ulaşımın zamanının değişmesi uçuşların aktarmalı ve aktarmasız olmasına göre değişiklik gösterir. Moğolistan’a Türkiye’den aktarmasız direkt uçuşlar olduğu gibi 1 aktarmalı ve 2 aktarmalı uçuşlar da vardır. İki ülke arasında yapacağınız uçak yolculuklarınızın biletlerini uygun fiyatlar ve indirimli fiyatlar ile satın almak istiyorsanız sizin için en uygun olan uçuş direkt uçuşlardır.

Türkiye’den Moğolistan’a yapılan 1 aktarmalı olarak gerçekleştirilen uçuşların fiyatları ortalama 3000 lira, 2 aktarmalı olarak yapılan uçuş biletlerinin ücretleri ortalama 3500 liradır. Bu bilet fiyatlarını en aza indirmenin bir yolu biletleri erken rezervasyon yaptırarak almaktır. Erken rezervasyon yaptırarak aldığınız uçak biletlerine yaptığınız ödemeler en az yarı yarıya düşük ve indirimli olacaktır. İndirimli uçak biletlerine sahip olmak için firmaların Moğolistan’a olan bilet fiyatlarını karşılaştırma yapan internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Bu internet siteleri en ucuzdan en pahalıya bilet fiyatlarını listeleyerek tercih etmenizde kolaylık sağlayacaktır. Online olarak alacağınız biletleri daha fazla indirimlerle satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız uçak biletlerinizi alırken tercih edeceğiniz ilk yer internet olmalıdır.

Kredi kartınız yoksa nakit olarak indirimli uçak biletlerinizi alırken internet vasıtasıyla rezervasyon yaptırdığınız biletlerinizi havaalanlarından veya bilet satış yazıhanelerinden satın alabilirsiniz. Önceki uçuşlarınızdan kazanmış olduğunuz uçuş puanlarınızı Moğolistan uçak biletlerinizi alırken kullanırsanız daha indirimli şekilde uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Moğolistan biletlerinizi alırken de uçuş puanı kazanacaksınız. Her uçuş puanı 1 lira değerindedir. Firmaların özel günlerde yapmış oldukları uçak biletleri indirimlerini yakalayarak da ucuza uçabilirsiniz. Firmalara üye kaydı oluşturduğunuz takdirde firmalar size özel indirimli uçuş imkanları sunacaklardır. Bu uçuşları yakalamak için firmaların mobil uygulamalarını indirerek üye kaydınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Firmaların resmi internet adreslerinden de üye kaydı oluşturabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir