Tahran Ankara ucuz uçak bileti

İran ülkesinin başkenti olan Tahran yaklaşık olarak 15 milyonluk nüfusu ile dikkat çekerken Türkiye havaalanlarından sıklıkla uçuş almakta ve ülkemizden pek çok kişi iş için veya turizm için Tahran şehrine havayolu ulaşımını kullanarak gitmektedir. Türkiye’nin başkenti Ankara’nın havalimanı olan Esenboğa Havalimanı dış hatlardan yurt dışında pek çok ülkeye uçuş yapılmaktadır. Ankara’dan yurt dışına yapılan uçuşlar sebebiyle bu havalimanı sıklıkla tercih edilir. Ankara – Tahran uçak biletlerinizi ucuz fiyatlarla satın almak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarını kullanmanız gerekir. Erken rezervasyon yaptırarak almış olduğunuz uçak biletlerini neredeyse 3’te 1 fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Erken rezervasyonla almış olduğunuz uçak biletlerini ortalama 200 liraya alırken erken rezervasyon yaptırmadığınız uçak biletlerini 500 liraya alacaksınız.

Tahran – Ankara uçak biletlerini ucuza almak istiyorsanız karşılaştırmalı olarak uçak biletlerini listeleyen internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Karşılaştırma yapan internet siteleri sayesinde en uygun bilet fiyatlarını ve uygun olmayan bilet fiyatlarını görerek istediğiniz firmayı tercih edebilirsiniz. Tahran biletlerini ucuza almak için online yollarla biletlerinizi almalısınız. Online olarak bilet alırken herhangi bir hizmet bedeli ödemezsiniz. Acenteler ve havaalanlarından biletlerinizi alırken ekstra ücret olarak hizmet bedeli ödeyeceksiniz. Online olarak alacağınız biletlerinizin ödemesini kredi kartlarınızla yapabilirsiniz. Nakit olarak ödeme yapamazsınız. Ancak online olarak alacağınız biletin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunu yaptırdığınız biletlerin satışını havaalanlarından veya satış ofislerinden satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme şeklinde hizmet veren uçuş firmaları da vardır. Bu fırsatlar hakkında firmalardan bilgi edinebilirsiniz.

Uçuş firmalarının mobil uygulamalarını da indirerek kampanya ve fırsatlar hakkında kolay bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Mobil uygulamaları indirerek üye kaydı oluşturup aldığınız Tahran biletlerinizi alırken uçuş puanları kazanabilirsiniz. Uçuş puanlarını bir sonraki biletinizi aldığınızda kullanarak daha ucuza alabilirsiniz. Uçuş puanlarınızı biriktirerek ücretsiz olarak da uçuş yapabilirsiniz. Gidiş dönüş olarak Tahran – Ankara uçak biletlerinizi aldığınız zaman daha uygun ve ucuz olarak satın alabilirsiniz. Firmaların yaptığı yurt dışı uçak bileti kampanyalarını takip edebilirsiniz. Firmaların dönemsel olarak yaptığı yurt dışı fırsatları vardır. Bu sayede Tahran uçak biletlerinizi en ucuz şekilde alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir