Singapur promosyonlu uçak bileti

Malay Yarımadası taraflarında bulunan Singapur tatilcilerin sıklıkla tercih etmiş olduğu yarım ada olmasının yanı sıra ülkemizden de sıklıkla uçuşların yapıldığı bir ülkedir. Singapur’a havayolunu kullanarak gitmek isteyen kişiler haftanın her günü uçuş için bilet bulabilirler. Türkiye’den Singapur’a gitmek yaklaşık olarak 18 saattir. Aktarmasız olarak yapılan uçuşlar en az 13 saat sürerken, aktarmalı olarak yapılan uçuşlar yaklaşık 21 saat sürecektir. Aktarmasız olan uçuşlar ve aktarmalı olan uçuşların saat farkı olduğu gibi fiyat farkı da olacaktır. Türkiye’de Singapur’a uçuş hizmeti veren yaklaşık 5 adet uçuş firması vardır. Bu firmaların fiyatları birbirinden farkı olduğu gibi uçuşları da aktarmalı veya aktarmasız olarak değişmektedir. Ayrıca uçuş süreleri de değişiklik gösterir.

Uçak biletlerinizi satın alırken aktarmasız olan uçak biletlerinizi satın almak indirimli almanız açısından daha iyi olacaktır. Aktarmasız direkt olan uçak biletlerini satın almanız için sunulan fırsatları yakalamak için hızlı şekilde davranmanız gerekir. Erken rezervasyon yapmayıp Singapur uçak biletleri tükendiğinde biletiniz için daha fazla ücret ödemek zorunda kalırsınız. Direkt uçuşlar için erken rezervasyon yaptığınız zaman biletlerinize ortalama 1200 lira ücret ödersiniz. Ucuza aldığınız Singapur uçak biletlerinizle Ankara, Adana, İstanbul ve İzmir’den kalkış yapabilirsiniz. Hangi ülkeye hangi şehre gidecekseniz gidin erken rezervasyon yaptırarak promosyonlu uçak biletlerini daha ucuza alabileceğinizi unutmayın.

Promosyonlu şekilde alacağınız aktarmalı uçak biletlerini ise yaklaşık olarak 5 bin liraya satın alabilirsiniz. Gidiş dönüş uçak biletlerini satın alarak da ucuza bilet satın alabilirsiniz. İade ve değişim promosyonu veren uçak biletlerini tercih ederek mağduriyet yaşamanızın önüne geçebilirsiniz. Herhangi bir aksilik yaşadığınız zaman uçuşunuzu gerçekleştirmeyecek durumdaysanız uçuş tarihinizi değiştirebilirsiniz veya biletinizi iade ederek ücretinizi geri alabilirsiniz. Uçuşlarınızı yaparken ikram promosyonu almanız da önemlidir. Yapacağınız ortalama 18 saatlik yolculuklarınızda ikramların ve yemek promosyonlarının olması daha fazla ücret ödememeniz için iyi olacaktır. Promosyonlu uçak biletlerinin takibini karşılaştırma yapan internet sitelerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Karşılaştırmalar sayesinde bütün firmaların uçak biletlerini görme fırsatı yakalayarak ucuz ve promosyonlu biletleri satın alabilirsiniz.Ucuza ve promosyonlualacağınız uçak biletleri ile küçük Asya ülkesini keşfetmeye çıkabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir