Katar ucuz uçak bileti

Bir tarafında ucu bucağı olmayan çöl diğer bir tarafında yükselen gökdelenlerin bulunduğu Katar ülkesinin başkenti olan Doha şehrine ulaşım yapmak istiyorsanız 4 saatlik havayolu ulaşımını tercih ederek zamandan tasarruf imkanı bulabilirsiniz. Zamandan tasarrufun yanı sıra ekonomide tasarruf yapmak istiyorsanız hava yolunu tercih edebilirsiniz. Ancak Katar uçak biletlerinizi ucuza satın almak istiyorsanız bazı fırsatları ve promosyon biletlerini yakalamanız gerekir. Erken rezervasyon fırsatlarını unutmayarak Katar biletlerinizi çok ucuza alabilmeniz olasıdır. Katar’a yapacağınız yolculuklarını sırasında biletlerinizi satın alırken erken rezervasyon yaptırmalısınız. Erken rezervasyon yaptırarak aktarmasız olan uçuşları seçebilirsiniz. Bilet alımlarınızda geç kalırsanız bağlantılı yapılan uçuşları biletlerini alarak daha pahalı ve daha fazla zaman alan uçuşları yapmak zorunda kalırsınız.

Bağlantılı olarak yapılan Katar uçuşları yaklaşık 7 saat sürmekte olup bu biletleri fiyatları ortalama 1500 liradır. Aktarmasız uçuşları tercih ettiğinizde ve erken rezervasyon fırsatını yakaladığınız da katar uçak biletlerinizi ortalama 550 lira ödersiniz. Katar’a ucuza uçmak istiyorsanız biletlerinizi gidiş dönüş şeklinde alarak daha ucuz uçabilirsiniz. Uçak biletlerinizi acenteler veya havaalanlarından aldığınızda hizmet bedeli ödeyeceksiniz. Hizmet bedeli olmadan daha uygun olarak uçak biletlerinizi internet vasıtasıyla alabilirsiniz. Herhangi bir hizmet bedeli olmadan online şekilde alacağınız uçak biletlerinizi ödemesini kredi kartınızla yapabilirsiniz. Kredi kartınızda satın almış olduğumuz uçak biletlerinizi taksit seçenekleri ile alarak kolay ödeme fırsatı bulabilirsiniz. Kredi kartınızı yaklaşık 9 taksit yapılmaktadır.

Uçak biletlerinizi alırken bilet fiyatlarını karşılaştırma yaparak en ucuzdan en pahalıya şeklinde görmenizi sağlayan internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Bu siteler aracılığıyla en ucuz olan Katar uçak biletlerini alma fırsatı bulabilirsiniz. Katar’a uçuş hizmeti veren havayolu firmalarının internet sitelerine tek tek girmek zorunda kalmadan biletlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Türkiye’den Katar’a yapacağınız uçuşların biletlerini sürekli kullandığınız havayolu firmasından almak istiyorsanız ve biletlerinizi daha ucuza olmasını istiyorsanız firmalara müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturduğunuz firmalardan biletlerinizi satın alırken size promosyon olarak uçuş puanı vereceklerdir. Her uçuş puanı 1 lira değerindeki bu promosyonları kullanarak bir sonraki biletlerinizi daha uygun alabilirsiniz. Uçak biletinizi daha uygun fiyatlı olarak satın almak istiyorsanız firmaların dönemsel yapmış oldukları indirimleri de yakalayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir