Havalimanı İç Hatlar Servisleri

Artan hava yolu seyahatleriyle beraber havalimanı içerisinde iç hatlarda yaşanan yoğunluk servislerde geçirilen kaliteli zaman stresinizi azaltıp yolculuklarınızı keyifli hale getirecektir. İç hatlar ve dış hatlar bölümleri bulunan havalimanları çeşitli Servislerle zenginleştirilmiş aynı zamanda da yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik imkanlar sunmaktadır. Bu Servis imkanları sayesinde yolculuklar daha planlı programlı şekilde ilerlemekte ayrıca yolculuk öncesinde yaşanan bazı aksiliklerin telafisine imkan sağlanmaktadır.

Bilet kontrol gişeleri, bilgilendirme servisleri, oto kiralama acenteleri, bagaj teslim birimleri, eczane ve diğer sağlık hizmetleri havaalanları içerisinde bulunan Servislerden bazılarıdır. Son dakika gelişen plansız seyahatlerinizde zamandan tasarruf sağlayacak birçok çözüm önerisi İç hatlar içerisinde yer alan Servisler sayesinde siz değerli yolcuların hizmetine sunulmuştur. Apar topar belirlenen, hiç hesapta olmayan, ani gelişen seyahatiniz için gerekli hazırlığınızı yapamadınız mı? Üzülmenize hiç gerek yok. İç hatlar bölümünde yer alan Servisler sayesinde aklınızdan geçenden çok daha şık olabilirsiniz. Küçük bir kuaför ziyareti sonrası lostrada ayakkabı bakımınızı yaptırmak, sonrasında birkaç alış veriş mağazasında kıyafet ya da aksesuar vs ihtiyaçlarınızı gidermek size kendinizi iyi hissettirmek adına tahmininizden çok daha iyi gelecektir. Uzun sürebilecek bir seyahat öncesi açlık hissediyorsanız restoran, kafe vs Servislerinden seçim yaparak bu sorununuzu da çözüme ulaştırabilirsiniz.

Eğer uçuş öncesi biraz zamanınız var ise, bu defa Hava Limanlarına farklı bir gözle bakalım ve alanı keşfe çıkalım. Danışma birimlerini hepiniz görmüşsünüzdür muhtemelen, peki ya kayıp, buluntu eşyaların yer aldığı Servislerden haberiniz var mıydı? Uçaklarda unutulan ya da alanda bırakılan eşyaların teslim edildiği birimler olan bu bölümler, belirlenen süre içerisinde alınmayan eşyalar açık arttırma usulü ile satışa sunulmaktadır. Kayıp bagaj Servisleri de yine aynı amaç ve mantıkla işletilmektedir. İnternet/wifi bölümlerinin aynı zamanda döviz ve baka işlemlerinizi de yaptırabileceğiniz kısımlar bulunmaktadır. Konferans salonları, mescit, Devlet konuk evi, kargo ve lounge hizmetleri diğer Servis birimlerindendir. Primeclass cıp servis ve vıp daha önce aklımıza gelmeyen belki de birçoğumuzun görmediği birimlerden olsa da zamanımız varken hava limanı keşfimizde yer almasında pek de bir sakınca yoktur sanki. Bu kadar araştırmadan sonra şimdi yolculuk vakti O zaman iyi uçuşlar şans hep yanınızda olsun .

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir