Güney Kore – Türkiye indirimli bilet

Geleneksel mimarisi ile ünlü olan bakımlı saray ve bahçeleri ile birlikte Uzak Doğu bölgesinin parlayan yıldızı Güney Kore ülkesine seyahat yapanlar iş veya turizm amaçlı yolculuklarını havayolu ulaşımını kullanarak daha sık yapmaya başlamışlardır. Güney Kore’ye yaptıkları yolculukları sırasında havayolu uçuş biletlerini alan kişiler biletlerini daha indirimli alma yollarını aramaktadırlar. İndirimli olarak alınan uçak biletleri ile ekonomik uçmanın keyfini çıkarmanın yanı sıra konforlu uçuş imkanlarını da Güney Kore’ye sefer düzenleyen firmaların uçaklarında bulabilirsiniz. Güney Kore’nin başkenti olan Seul’e Atatürk Havalimanı’ndan haftanın 7 günü aktarmasız direkt uçuş seferleri bulunmaktadır. Seul’e yolculuğunuz sırasında hava yolunu kullanacaksanız indirimli bilet fırsatını yakalamak istiyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız. Erken rezervasyon yaptırarak alacağınız direkt uçuşlar aktarmalı olarak yapılan uçuşlara göre daha indirimli olacaktır.

Atatürk Havalimanı’ndan haftanın 7 günü yapılan direkt uçuşlara talep fazla olduğundan dolayı hemen biletleri satılıp tükenmektedir. Bu sebeple indirimli Güney Kore biletlerini satın almak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatını yakalamanız gerekir. İndirimli Güney Kore direkt uçuş bileti fiyatları 326 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulur. Güney Kore aktarmalı uçuş bileti fiyatları ise 1275 liradan satışa sunulur. Güney Kore indirimli uçak biletlerini satın almak istiyorsanız online olarak uçak biletlerini karşılaştırma yapan internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İnternet siteleri aracılığı ile karşılaştırma yapacağınız internet siteleri sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Güney Kore Türkiye arası indirimli bilet satın almak istiyorsanız uçak biletlerinizi en uygun şekilde online olarak satın alabilirsiniz. Diğer yollarla satın alacağınız uçak biletlerinin fiyatları nın üzerine hizmet bedelleri yansıtılmaktadır. Hizmet bedellerinin yansımadığı online bilet almanız sayesinde biletleriniz daha indirimli olmaktadır. İki ülke arasında uçuş yapmak için aldığınız biletlerinizi firmaları müşteri numaraları ile yaptığınız takdirde uçuş puanı kazanacaksınız. Kazandığınız uçuş puanlarını bir sonraki uçak bileti alımlarınızda kullanarak ekstra indirimler elde edebilirsiniz. Güney Kore Türkiye gidiş dönüş uçak bileti almanız tek gidiş veya tek dönüş uçak biletlerinize göre daha indirimli olur. Bu sebeple biletlerinizi gidiş-dönüş alarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir