Viyana Ankara İndirimli Uçak Bileti

Avusturya ülkesinin başkenti olan Viyana şehrinden Türkiye başkenti olan Ankara şehrine olan uçuşlarda aktarmalı veya aktarmasız olarak uçak biletlerine indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Viyana’dan Ankara’ya yapacağınız uçuşlarda aktarmasız, tek aktarmalı veya iki aktarmalı olarak uçuşlarınızı düzenleyebilirsiniz erken rezervasyonlarından faydalanarak indirimli uçak biletlerine sahip olabilirsiniz. İki şehir arası yapılacak olan aktarmasız uçuşlarda ortalama uçuş süresi ortalana 2 saat 30 dakika olarak belirlenmiştir. Herhangi bir rötar olmaması durumunda genellik bu süre içerisinde yolculuk tamamlanmaktadır. İki şehir arası aktarmasız, tek aktarmalı veya iki aktarmalı olarak hizmet vermekte olan havayolu şirketleri Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aktarmasız uçuşları incelemeye devam edelim. Tek aktarmalı uçuşlarda indirimli olarak alacağınız uçak biletlerinin fiyatı 422 TL civarlarına kadar düşebilmektedir. Viyana Ankara arası olan tek aktarmalı uçuşlar incelendiğinde ise ortalama uçuş süresi 4 saat 30 dakika ile 5 saat 55 dakika arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Tek aktarmalı uçuşlar incelendiğinde ise indirimli uçak biletleri 379 TL civarlarına kadar bulunabilmektedir. İki aktarmalı ucular incelendiğinde ise ortalama uçuş süresi 6 saat 50 dakika ile 9 saat 15 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. İki aktarmalı uçuşlarda fiyat araştırması yapıldığında ise 568 TL civarlarına kadar indirimli uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Yapılacak olan bu uçuşları iki şehir arasında karşılıklı uçuşları gerçekleştirmekte olan Türk Hava Yolları ve Pegasus şirketleri rahat ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Aktarmalı olarak yapılan uçuşlarda aktarma yapılan yerler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ya da İzmir Havalimanı olabilmektedir. Viyana havalimanı şehir merkezine 20 km kadar uzaklıktadır. Viyana şehri yürüyerek çok rahat bir şekilde dolaşabileceğiniz oldukça düzenli bir şehirdir. Şehrin bir ucundan bir ucuna gitmek isterseniz bu sadece bir saat kadarınızı alacaktır. Şehrin göbeğinde bulunan Aziz Stephan Katedrali oldukça merkezi konumdadır. Gotik tarzı ile ortamı süsleyen bu yapı yanında fotoğraf çektirmek isteyebilirsiniz. Günümüzde müze haline gelmiş olan Hofburg Sarayı da gezilip görülmeye değer tarihi mekânlar arasında sayılabilir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir