Türkiye İsveç Ucuz Uçak Biletleri

Bir Avrupa Birliği üyesi olan İsveç ülkesi ile Türkiye ülkesi arasında karşılıklı olarak düzenlenen seferlerde aktarmalı veya aktarmasız olarak sunulan uçak biletlerine ucuza sahip olabilmek için erken rezervasyon imkânlarından faydalanmalısınız. Türkiye ile İsveç arası yapacağınız uçuşta olabildiğinde erken olarak uçuşunuzu planlayın ve en kısa sürede rezervasyonunuzu yaptırın ki uçak biletini ucuza alabilesiniz. İsveç ülkesinin Stockholm, Malmö, Umea, Göteborg, Arvidsjaur, Helsingborg, Hemavan, Jonkoping Axamo, Kalmar, Karlstad, Kiruna ve daha birçok şehirden uçuşlar ülkemize düzenlenmektedir. Türkiye’de ise İstanbul, Antalya, İzmir Adana, Ankara, Konya, Gaziantep, Mardin, Dalaman, Kayseri, Adıyaman, Ağrı gibi ve daha birçok ilden seferler düzenlenebilmektedir.

İki ülke arası gerçekleştirilen seferlerde aktarmasız, tek aktarmalı ve iki aktarmalı olarak uçak biletleri sunulmaktadır. Aktarmasız olarak sunulan uçak biletleri sadece Stockholm ve İstanbul Arası seferlerde bulunmaktadır. İki ülke arası olan bütün biletler incelendiğinde en ucuz biletler bu aktarmasız biletlerdir. İstanbul Stockholm arası olan uçuşlarda ortalama uçuş süresi 3 saat 30 dakika olarak belirlenmiştir. Bu uçuşlarda en ucuz uçak bileti fiyatları ise 1016 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. İki ülke arası ağırlıklı olarak Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines şirketleri hizmet sunmaktadır. Stockholm ile Ankara arası uçuşlarda en az bir aktarmalı uçuşlar mevcuttur. Ortalama uçuş süresinin 6 saat 50 dakika olduğu uçuşlarda en ucuz uçak bileti fiyatları ise 1042 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

İsveç’e herhangi bir sebep için gittiğinizi varsayalım. Bu şehri gördükten muhakkak içinizde bu şehri gezme isteği uyanacaktır. Bu güzel Avrupa şehrinde gezilecek yerler oldukça fazla. Kuzeyin Yıldızı olarak adlandırılan İsveç’in başkenti Stockholm’e mutlaka uğramalısınız. 14 ada 50 adet köprüyle birbirine bağlanmaktadır. Çok keyifli yolculuklar yapabilir ve müzeleri gezebilirsiniz. Eğer dilerseniz zamanınızın büyük bir kısmında müzeleri gezebilirsiniz. Nobel Museum, Stockholm Kraliyet Saray, Swedish History Museum gibi müzeler bunlardan sadece bazıları. Denizcilik ile alakalı meraklarınız mevcutsa The Stockholm Archipelago sizlere unutulmaz dakikalar yaşatabilir. Ve kahveleriyle meşhur bu başkent şehrinde muhakkak kahve içmelisiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir