Hırvatistan Ucuz Bilet Bileti Özel Kampanya

Hırvatistan Ucuz Bilet Bileti Özel Kampanya, Türkiye ülkesinin birçok şehrinden bir balkan ülkesi olan Hırvatistan ülkesine düzenli olarak aktarmasız veya aktarmalı olarak düzenlenen seferlerde ucuz biletler bulabilmek mümkündür. Türkiye ile Hırvatistan arası yapılacak uçuşlarda ucuz bilet bulabilmenin en iyi yolu erkenden uçuş zamanına karar vermek ve uçak biletini erkenden almak. Bu sayede biletiniz oldukça ucuza gelecektir. İki ülke arasında sefer yapabilmek için kullanabileceğiniz birçok şehir seçeneği vardır. Sırbistan için Dubrovnik, Bol, Pula, Split, Zadar, Zagreb şehirlerinden uçuşlar yapılabilmektedir. Türkiye için düşünülürse İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Adıyaman, Samsun, Konya ve Van gibi daha ülkenin her köşesine bu ülkeden karşılıklı olarak uçuşlar düzenlenmektedir.

Hırvatistan Ucuz Bilet Bileti Özel Kampanya

Türkiye ile Hırvatistan arası yapılacak uçuşlarda fiyatlar incelenirse en düşük ücret 629 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. İki ülke arası yapılacak uçuşlarda aktarmasız olarak sadece Dubrovnik ile İstanbul arasında uçuşlar yapılmaktadır. Bu iki şehir arası yapılan uçuşlarda ortalama uçuş süresi ise 2 saat civarlarındadır. Yine bu iki şehir arasında tek aktarmalı uçuşlar da bulunmaktadır. En ucuz uçak bileti bu iki şehir arasında yapılan aktarmasız uçuşlar içerisinde karşımıza çıkmaktadır. Dubrovnik şehrinden Ankara’ya yapılacak olan seyahatlerde ise tek aktarmalı uçuşlar karşımıza çıkmaktadır. Ortalama 5 saatin sürdüğü yolculuklarda ise 956 TL minimum bilet fiyatı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu iki ülke arası uçuş yapan firmalar incelendiğinde ağırlıklı olarak Türk Hava Yolları karşımıza çıkmaktadır. UNESCO koruması altında olan Dubrovnik şehri balkan savaşları sırasında yoğun bombardıman altında kalarak büyük zararlar görmüştür. Dubrovnik zamanında ticari anlamda önemli bir şehir olmasından ötürü Venedik’ten gelen mimarlar tarafından inşa edilmiş. Çok estetik bir mimarisi ve dar sokakları ile gözünü dolduracaktır. Çevresinde oldukça fazla bulunan plajlar sayesinde yazın gideceksiniz eğer oldukça güzel tatil fırsatları sunabilir. Bir diğer güzel şehir olan Split ise bu ülkenin en önemli liman şehirlerinden. Mavi bayrak taşıyan plajları ile ün salmış. Adeta bir ticaret merkezi olan bu şehir limana sıfır ve gece vakitleri de oldukça hareketli ve eğlenceli bir hale gelmektedir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir