Sırbistan Türkiye Ucuz Bilet Fiyatları

Sırbistan ülkesinin başkenti olan Belgrad şehrinden Türkiye ülkesinin birçok şehrine Türk Hava Yolları ve Atlasglobal gibi şirketler tarafından çok sık yapılan seferler arasından oldukça ucuz bilet fiyatları karşınıza çıkabilir. Sırbistan ile Türkiye arası yapacağınız uçuşlarda aktarmasız, tek aktarmalı veya iki aktarmalı olarak karşınıza çıkan ucuz biletlerin fiyatları zamandan zamana değişkenlik gösterebilmektedir. Sırbistan’dan Türkiye’ye yapacağınız uçuşlarda kalkış yeriniz sadece Belgrad’dır. Türkiye de ise inebileceğiniz birçok şehir mevcut. İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Ankara, Antakya, Batman, Bingöl, Bodrum, Dalaman, Denizli Çardak, Diyarbakır, Edremit Körfez, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu – Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van şehirlerine uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sırbistan’dan ülkemize yapacağınız uçuşlarda genel olarak fiyatlar incelendiğinde 550 TL ile 1000 TL arasında bir fiyat aralığı karşımıza çıkmaktadır. Bu uçuşlar aktarmasız olarak yapılabildiği gibi tek aktarmalı veya iki aktarmalı olarak da gerçekleştirilmektedir. Aktarmasız uçuşlar sadece İstanbul iline yapılmaktadır. Diğer illere ağırlıklı olarak tek aktarmalı uçuşlar aracılığı ile seyahat edilmektedir. Ucuz bilet alabilmenin en iyi yolu ise uçuşu önceden planlamak ve olabildiğince erken bir şekilde bileti almak. Belgrad ile İstanbul arası aktarmasız olarak yapılan uçuşlarda ortalama uçuş süresi 1 saat 45 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uçuşlar da ucuz bilet fiyatları ise 556 TL civarlarına kadar düşebilmektedir.

Belgrad’dan Ankara’ya yapılacak olan tek aktarmalı uçuşlarda ise uçuş süreleri 5 saat 10 dakika ile 6 saat 10 dakika arasında değişebilmektedir. Bu uçuşlarda ise ucuz bilet fiyatları 712 TL civarlarına kadar düşebilmektedir. Belgrad zamanında birçok ülkeye ev sahipliği yapmış güzide bir dünya şehridir. Zamanında Avusturya – Macaristan, Türk, Osmanlı, Bizans ve Roma gibi uygarlıkların izlerini üzerinde taşıyan bu ülkede oldukça farklı kültürel katmanlar ile karşılaşmak mümkün. Novi Sad şehri Belgrad’dan sonra ülkenin en büyük ikinci kentidir. Oldukça rahatlatıcı bir atmosfere sahip olan bu şehri gezip görmek size oldukça şey katacaktır. Her sene geleneksel olarak düzenlenen Petrovaradin Kalesi’ndeki festivale katılmak size keyifli dakikalar sunabilir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir