Oslo Ankara İndirimli Uçak Bileti

Norveç ülkesinin başkenti olan Oslo şehrinden ülkemiz başkenti Ankara şehrine olan uluslararası uçak biletleri incelendiğinde tek aktarma ve iki aktarmalı uçuşlar olmak üzere indirimli uçak bileti bulabilmek mümkün. Oslo Ankara şehirleri arası karşılıklı uçuşlar sık sık yapılmaktadır. Bu uçuşları yapan havayolu şirketlerinin yapmış olduğu kampanyalar ile beraber indirimli uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Oslo Ankara arası uçuşlarda ortalama uçuş süresi tek aktarmalı uçuşlarda 6 saat ile 9 saat arası değişebilmek ile beraber iki aktarmalı uçuşlarda ise 8 saat ile 17 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Uçuşlar esnasında herhangi bir rötar oluşmaması halinde genellikle bu süreler içerisinde uçuşlar tamamlanmaktadır.

Oslo şehrinden Ankara’ya gelmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken şey internet üzerinde uçak bileyi sağlayan firmaları inceleyip sizin planlamış olduğunuz vakit içerisinde uçuş yapan firmalar arasında sizin için en uygun olanını seçmek. Oslo ile Ankara şehirleri arası karşılıklı uçuş yapan firmaları incelediğimizde Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Eurowings (aktarmalı uçuşlarda), SAS (aktarmalı uçuşlarda) gibi firmalar karşımıza çıkmaktadır. Bu firmaların verdikleri uçuş hizmetlerinde tek aktarmalı uçuşlarda indirimli uçak biletleri 408 TL civarlarına kadar düşebilmektedir. Genel fiyat aralığı ise 400 TL ile 920 TL arasındadır. Tek aktarmalı uçuş hizmetini Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları şirketleri müşterilerine büyük bir güven ve konforla sunmaktadır.

İki aktarmalı uçuşlar incelendiğinde ise indirimli uçak bileti fiyatları 485 TL civarlarına kadar gerileyebilmektedir. Bunun yanı sıra iki aktarmalı uçuşlarda genel olarak uçak bileti fiyat aralığı 500 TL ile 1000 TL aralığında seyretmektedir. Norveç’in başkent şehri olan Oslo ise gezilip görülmeye değer modern bir şehir. Karl Johans Gate Caddesi bu şehrin en popüler caddelerindendir. Cadde de yürümeye devam ederseniz cadde sizi Kraliyet Sarayı’na götürecektir. Bu cadde de iyice vakit geçirirseniz Ulusal Galeri ve Parlamento Binası gibi önemli yapıları da görme şansınız olacaktır. Bu cadde tarihi yapıların bulunduğu kültürel bir cadde olmasının yanı sıra oldukça fazla bir çeşitlikte kafe, restoranlar bulunduran renkli bir caddedir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir