Bosna Hersek Türkiye Ucuz Uçak Bileti

Bosna Hersek şehrinin herhangi bir şehrinden Türkiye de birçok şehre düzenleyeceğiniz uçuşlarda tek aktarmalı veya iki aktarmalı olarak çeşitli firmalardan ucuz uçak bileti bulma imkânı bulabilirsiniz. Bosna Hersek ile Türkiye arasında bir uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız internette geniş çaplı bir araştırma yaparak ucuz uçak bileti bulma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Bosna Hersek’ten yapacağınız uçuşlarda Türkiye içerisine İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri, Adana, Antakya, Batman, Bingöl, Bodrum, Dalaman, Denizli Çardak, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu – Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van’a uçuş yapabilirsiniz. Bosna Hersek’ten yapacağınız uçuşlarda ise kullanacağız havalimanı Saraybosna’da bulunmaktadır.

Saraybosna’dan ülkemize yapacağınız uçuşlarda genel olarak fiyatlar incelendiğinde 503 TL ile 750 TL arasında bir fiyat aralığı karşımıza çıkmaktadır. Bu uçuşlar tek aktarmalı olabileceği gibi iki aktarmalı da yapılabilir. Bunun yanı sıra İstanbul’a aktarmasız uçuşlar da mevcuttur. Ucuz uçak bileti almanın en basit yolu uçuşu önceden planlamak ve bileti olabildiğince erkenden almak. Bu sayede uçuşların fiyatları oldukça düşmektedir. İki ülke arası uçuş yapan firmalar incelendiğinde Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’a olan uçuşlar incelendiğinde ortalama olarak 1 saat 50 dakika sürecek bir yolculuk öngörülmektedir. Bu uçuşlarda aktarmasız olarak en ucuz bilet ise 581 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bosna’dan diğer illere olan uçuşları inceleyecek olursak örneğin Ankara’ya yapılacak olan uçuşlarda bir aktarma ve iki aktarmalı seferler karşımıza çıkmaktadır. 5 saat 10 dakika süreceği öngörülen tek aktarmalı uçuşların en ucuz bilet fiyatı ise 754 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 7 saat 30 dakika süreceği öngörülen iki aktarmalı uçuşların ucuz bilet fiyatları ise 772 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 2 aktarmalı uçuşlar 7 saat 30 dakika ile 9 saat 10 dakika arasında seferine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İzmir’ olan uçuşlar incelendiğinde tek aktarmalı olarak yapılan seferlerde ise ortalama uçuş süresi 5 saattir. Tek aktarmalı olarak yapılan seferlerin en ucuz bilet fiyatı 651 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir