Barcelona İstanbul Ucuz Uçak Bileti

İspanya ülkesinin en büyük kentlerinden olan Barcelona ve ülkemizin kalbi olan İstanbul arası yapılacak olan uçuşlarda uçak biletlerini ucuza alabilmenin en iyi yolu erkenden uçuşu planlamak ve bileti olabildiğince erken almak. Barcelona ve İstanbul arasında yapılacak olan uçuşlar için aktarmasız ve aktarmalı olarak ucuz uçak biletlerine sahip olabilirsiniz. Uçuş tarihiniz belli olduktan sonra hemen internette geniş çaplı bir araştırma yaparak sizin için en ucuz bileti seçerek rezervasyonunuzu yapmalısınız. Barcelona ve İstanbul şehirleri arasında yapılacak olan uçuşlarda genel olarak aktarmasız uçuşlar yapılmaktadır. Aktarmasız olarak yapılan bu uçuşları Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines uçuş şirketi firmaları yapmaktadır.

Barcelona İstanbul arası yapılacak olan yolculuklarda ortalama uçuş süresi 3 saat 20 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Tek aktarmalı uçuşlarda karşımıza çıkan en ucuz uçak bileti fiyatı 447 TL olmaktadır. Tek aktarmalı uçuşları ise ülkemiz dışındaki uçak firmaları yapmaktadır. Aegan, Air Franca, Blue Air, TAROM, Vueling Airlines gibi firmalar uçuşları gerçekleştiren firmalardandır. Bu uçuşların ortalama süresi ise 5 saat 30 dakika ile 7 saat 40 dakika arasında değişebilmektedir. Tek aktarmalı olarak yapılan bu uçuşların fiyat aralığı incelendiğinde 534 TL ile 956 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Yine iki aktarmalı uçuşlarda bulunmaktadır ve bu uçuşlar 8 saat civarlarında sürmekte ve en ucuz 947 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Barcelona şehrine gittiyseniz bu muhteşem dünya kentini gezmek isteyebilirsiniz. Barcelona denildiği zaman akla ilk gelen mimar Gaudi’dir. Gaudi’nin muhteşem eseri olan Sagrada Familia’yı görmek sizin için ufuk açıcı olabilir. Bu yapı bu şehrin bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden biri olarak gösterilmektedir. UNESCO’nun koruma listesine aldığı bu bazilika oldukça ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Onlarca yıllardır sürmekte olan inşaat 2030 yılında bitebilir. Mimarının ömrü bu inşaatı bitirmeye yetmemiştir. Bir diğer akla gelen yer ise Park Güell. Bir masal diyarı olarak planlanmış ve yapılmış olan bu park, mozaik desenleri, dolambaçlı yolları ihtişamlı doğasıyla görenleri adeta büyülemektedir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir