Kampanyalı Asya uçak biletlerinden yararlanın

Hava yolu seyahatleriniz de Asya Kıtası ülkelerine yolculuk yapmaya karar verdiğinizde mutlaka ucuz uçak biletlerini araştırınız. Çünkü havayolu şirketlerinin kampanyaları sayesinde Asya biletinizi çok uygun bir fiyata alabilme şansınız olacaktır. Asya ülkeleri için kampanyalı uçak biletlerine ulaşabilmek için araştırıp takip etmeniz gerekecektir. Ucuz uçak bileti için internet sitelerinden ve uçak bileti arama motorlarından faydalanabilirsiniz. Asya ülkeleri seyahatinizin tarihine göre arama motoru size tüm havayolu şirketlerinin uçak seferlerini ve fiyatlarını sıralayacaktır. Uygun fiyatlı uçak biletleri ve kampanyalar zamana göre değişebilmektedir. Asya ülkelerine gideceğiniz zamanı tatil zamanlarına değil de iş günlerine denk getirirseniz birçok kampanya bulabilirsiniz. Yaz tatili, bayram tatili, yılbaşı tatili ve hafta sonları gibi tatil zamanlarında uçak bileti fiyatları daha yüksek fiyatlarla ve kampanyasız satışa sunulacaktır. Oysa hafta içi ve tatil olamayan bir zamanda pek çok kampanya bulabilirsiniz.

Asya Uçak Biletlerinin Kampanyaları Nasıl Takip Edilir

Asya ülkelerine uçuş seferleri düzenleyen havayolu şirketlerinin kampanyalarından haberdar olmak için internetten sürekli araştırıp takipte kalabilirsiniz. Havayolu şirketlerinin kendi internet sayfalarında veya uçak bileti satışı yapan internet sitelerinde kampanyalar ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.  Kampanyalardan haberdar olmak için THY, Anadolu Jet, Atlas Global, Pegasus, Onur Air, Asya Air gibi büyük havayolu şirketlerinin e- postalarına abone olabilirsiniz. Bu sayede havayolu şirketlerinin kampanya duyuruları mail sayfanıza gelecektir.

Asya Ülkelerine Kampanyalı Uçak Bileti

Asya ülkelerine kampanyalı uçak biletleri uçuşların yoğun olmadığı zamanlarda uçak doluluğunu sağlayabilmek için ucuza bilet satılması şeklinde yapılmaktadır. Uçak biletti kampanyaları erken bilet alımlarında da çok fazla uygulanır. Asya’ya gideceğiniz tarihten 20 gün önce uçak biletinizi alırsanız kampanya dahilinde uçak biletinizi daha uygun bir fiyat ile alabilirsiniz. Bazı havayolu şirketleri uçuştan bir gün öncede kampanya yaparak uçak fiyatı minimuma çekebilir.  Uçakta boş kalan koltukları satabilmek amacıyla yapılan kampanya riskli bir durumdur. Uçak tam doluluğa ulaşırsa ve siz son gün kampanya olur diye düşünerek biletinizi almamışsanız gidemeyebilirsiniz. Bu nedenle sanırım erken rezervasyon kampanyaları daha avantajlı olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir