Uçak Biletleri Ucuza Satın Alma Tüyoları

Havayolu şirketleri birbirleriyle rekabet içinde olma sebeplerinden dolayı veya mevsimden mevsime değişen havayolu trafiğinde düşüş yaşanması sebebiyle müşterilerine ucuz uçma olanağı sunmaktadır. Şirketlere sizlere sunmuş olduğu ucuz bilet alma şansından haberdar olmak istiyorsanız bu şirketlerin mobil uygulamalarını cep telefonu marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamaları müşteri kaydı oluşturarak şifre belirleyip bilet alımlarınızda müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak ucuza bilet alma şansını yakalayabilirsiniz. Uygulamalar sayesinde havayolu şirketlerinin indirim kampanyalarından çok kolay bir şekilde haberdar olabilir, oluşturduğunuz müşteri kaydınız ile bilet alırken uçuş puanı ve uçuş mili hediyesi kazanabilirsiniz.

Havayolu şirketlerinden kazanmış olduğunuz uçuş puanları ve uçuş millerinizi bilet alımlarınızda kullanmak isterseniz her uçuş puanı 1 lira olacak şekilde indirimli uçuş yapabilirsiniz. Hediye uçuş puanı ve uçuş millerinizi biriktirerek yurtdışı veya yurtiçi uçuşlarınız da ücretsiz uçma şansını da kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız bu puan ve milleri uçuş sınıfınızın değiştirilmesi için de kullanabilirsiniz. Ucuz uçak bileti uçuş ücretlerini karşılaştırma yapan internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu internet sitelerinde gideceğiniz rotayı ve gideceğiniz günü seçtiğinizde size en pahalı olan firmanın uçak biletinden en ucuz olan firmanın uçak bileti ne kadar birçok sıralama yapmaktadır. Sıralanmış olan uçak biletlerinden bütçenize uygununu seçerek ucuza uçmanın keyfini sürebilirsiniz.

Erken rezervasyon yaparak da ucuza bilet sahibi olabileceğini unutmamalısınız. Ucuz uçak bileti almak istiyorsanız biletlerinizi en ucuza alabileceğiniz ortam internet ortamı olmaktadır. Uçak bileti satan uçuş bileti büroları bilet alımlarınızda size yeteri kadar indirim yapamazlar çünkü kendi kar oranlarını da bilet fiyatlarının üzerine koymaktadırlar. Internet ortamından alınan bilet fiyatlarının üzerinde herhangi bir kar oranı koy olmadığından daha uygun fiyatlı olarak satılabilmektedir. Ucuz uçmak için verilebilecek bir başka tüyo ise sabah saatlerinde almamak akşam saatlerinde almaktır. Sabah saatlerinde yapılan atta Öğle saatlerinde de yapılan uçuşlar akşam saatlerinde yapılan uçuşlardan neredeyse %50 daha fazla fiyatlı olmaktadır. Ucuz uçmak İstiyorsanız biletlerinizi akşam uçuşları için oluşturmanız daha iyi olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir