İç Hatlar Ucuz Uçak Bileti Satın Almanın Yolları

Ucuz uçak bileti alıp iç hatlar ulaşımlarını indirimli olarak yapmak isteyen kişiler havayolu şirketlerinin internet adreslerini ziyaret edebilirler. Firmalar tercih edilmek için havayolu ulaşımının kullanımını arttırmak için yolculara ucuza uçma imkânı ve ekstra fırsatlar sunmaktadır. Bu indirim ve fırsatlardan haberdar olmak ve iç hatlar ucuz uçak bileti satın almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bazı dönem ve özel günlerde havayolu şirketleri birbirleri ile rekabete sağlamak amacıyla da iç hatlar uçuşlarında yüzde 75’e varan indirim olanakları sunmaktadırlar. Havayolu ulaşımını tercih eden kişiler Bu indirimlerden yararlanmak için havayolu şirketleri resmi İnternet sitelerinden biletlerini almaları gerekmektedir. Erken rezervasyon yaptırmak da biletleriniz için ekstra tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır. Biletlerinizi erkenden rezerve ettirerek yüzde 25 kar alabilirsiniz.

İç hatlar uçak biletlerinizi ucuza almak istiyorsan bütün uçak biletlerinin hava yollarını karşılaştırma yapan internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapan internet sitesi en pahalı biletten en ucuz uçak biletine kadar bütün biletleri karşılaştırma yaparak sizin bütçenize uygun olan uçak biletlerinizi seçmenize olanak sağlayacaktır. Uçak biletlerinizi ucuza almak istiyorsanız biletleriniz internetten almanız her zaman en ucuz yöntem olacaktır. Acenteler vasıtası ile alınan uçak biletleri internetten alınan uçak biletlerini göre pahalı olmaktadır. Çünkü acentalar biletlerinin satışına yaparken kendi kararlarını bilet fiyatlarının üzerine koyarak satış yapmaktadırlar. Acentalardan alınan uçak biletleri internetten alınan uçak biletlerinden %25 daha pahalı olabilmektedir.

Iç hatlar da daha ucuz bir hale getirmek için seçim yapmış olduğunuz havayolu şirketlerinin müşteri kayıt sistemlerine kayıt olabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturdular da her uçuşu sırasında uçuş puanı veya mil hediyesi alabilmektesiniz. Hediye olarak kazanacağınız uçuş puanları ve millerle bir sonraki uçuşlarınızda indirim yapma hakkı kazanabilirsiniz. Bu puanları nasıl biriktirerek ücretsiz olarak uçuş dahi yapabilirsiniz. Bazı hava yolları bankalar ile anlaşma yaparak kendi kredi kartlarını çıkarmaktadır. Bankalara çıkarmış olduğum kredi kartlarını kullanarak bilet alımlarınızda ekstra indirimler kazanabilir iç hatlar uçuşlarınızı ucuz bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir