Ucuz Uçak Biletlerinden Nasıl Haberdar Olurum

Ucuz bilet almak isteyen havayolu yolcuları tercih edecekleri firmaların mobil uygulamalarını cep telefonlarına indirebilirler. Cep telefonuna indirmiş oldukları uygulama sayesinde kolay bir şekilde ucuz biletlerden haberdar olurlar. Havayolu şirketlerinin talebi arttırmak adına yapmış oldukları ucuzluk, avantaj ve fırsatlar hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirler. Avantaj ve fırsatları yakaladığınız da ucuz uçak bileti alabilmektesiniz. İnternet ortamında bazı siteler uçuş yapmak istediğiniz yerde ki bütün uçuş ücretlerini karşılaştırma yaparak sizlere sunmaktadırlar. Görmüş olduğunuz uçuşlardan bütçenize uygun olanlarını tercih ederek ucuza uçuş yapabilirsiniz. İnternet ortamını kullanarak ucuz uçak biletlerinden haberdar olmak için bu üç yolu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uçuşlarını kullandığınız havayolu şirketlerinin müşteri hizmetleriyle de görüşme yapabilirsiniz. Görüşme yaptığınız çağrı merkezi personelleri size ucuz olan biletler hakkında ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi verecekler, size yönlendirme yapacaklardır. Bu yönlendirmeler vasıtasıyla ucuza bilet alarak uçuşlarınızı indirimli şekilde yapabilirsiniz. Havayolu şirketlerini ucuz uçuş biletlerinden haberdar olmak için aradığınız çağrı merkezleri sizlere ücretsiz olarak hizmet verebilmektedirler. Çağrı merkezi personelleri biletlerinin fiyatları hakkında size bilgi verirlerken uçuş günleri, uçuş saatleri hakkında da detaylı bilgiler verecektir. Havayollarının müşterisi olarak üye olursanız kendi üyelik sisteminizden de indirimli biletler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üyelik gerçekleştirdiğiniz zaman puan ve mil hediyesi kazanarak bir sonraki uçuşlarınız sırasında ekstra indirim kazanarak ucuza uçuş yapabilirsiniz.

Havayolu şirketleri belirli dönemlerde belirli günler için indirimler yapmaktadır. Örneğin biletlerinizi şu tarihler içerisinde alırsanız üç ay sonra indirimli olarak uçabilirsiniz, demektedir. Bu kampanyaları tercih etmiş olduğunuz havayolu şirketinin internet sitelerinden takip edebilirsiniz. Yaşadığınız yerin yakınlarında herhangi bir uçuş firmasının acentesi varsa bu uçuş firmasının acentalarına giderek uçuşlar ve indirimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Acente personelleri sizin bütçe tasarrufunuzu düşünerek detaylı bilgi vereceklerdir. Ancak biz size acentalarda yeteri kadar indirim olamayacağınızı söylemek isteriz. Çünkü havayolu biletlerini satan acentalar bilet fiyatlarının üzerine kendi kâr oranlarında koyarak satış yapmaktadırlar. İnternet üzerinden alınan biletlerde direkt satış yapıldığı için indirimler kazanabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir