Kampanyalı Ucuz Uçak Biletleri Satın Alma Yolları

Havayolu firmaları havayolu trafiğini arttırmak, müşterilerinin devamlılığını sağlamak için kampanyalar düzenlemekte ve onlara ucuz bilet alma imkânı sunmaktadır. Firmaların havayolu yolcularına sunmuş olduğu bu kampanya ve indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız firmaların mobil uygulamalarını cep telefonlarınıza ve tabletlerinize indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz mobil uygulaması ile kampanya ve indirimlerden hemen haberdar olabilme imkânı bulursunuz. Bu firmalara resmi internet adreslerine de giriş yaparak kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ucuza uçak bileti almak istiyorsanız biletlerinizi internet vasıtasıyla almalısınız acenteler vasıtasıyla alınan uçak biletleri internet üzerinden alınanlara göre daha pahalı olmaktadır. Acenteler uçak biletlerinin üzerine kendi kar oranlarını da koyarak satış yaparlar bu sebeple biletler pahalı olmaktadır.

Müşteri hizmetlerini aramış olduğunuz havayolu çağrı merkezi personelleri kampanya ve ucuz uçak biletleri hakkında bilgi almak istiyorum dediğinizde sizlere hemen yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda firmaları acentelerine de uğrayarak detaylı olarak bilgi almayı sağlayabilirsiniz. Bazı havayolu şirketlerinin bazı dönemlerde yapmış oldukları kampanyaları vardır. Bu kampanyalara kayıt olduğunuz zaman ileriki tarihte alacağınız uçak biletini çok indirimli ve kampanyalı olarak alabilirsiniz. Böylelikle indirimi ve kampanyayı yakalamış olmanın keyfini yaşarsınız. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda sabah uçuşları akşam uçuşlarına göre daha pahalıdır. Ucuza uçmak isteyenler akşam uçuşlarını tercih edebilirler.
Havayolu şirketleri müşterileri araç kiralamak istediğinde veya otelde konaklama yapmak istediği zaman ekstra kampanyalar düzenleyebilmektedir. Kendi kredi kartını kullanan müşterilerine araç kiralama ve otel konaklamalarında yüzde 25’e varan indirim kazanma imkânı sunarlar. Uçuş firmaları kredi kartlarını kullananlar ve firmaların internet adreslerinde üyelik oluşturan yolcular uçuş puanları veya miller kazanmaktadırlar. Kazanılan uçuş puanlarını ve milleri kullanılarak uçak biletlerinizle indirim yapma yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca uçuşunuzun sınıfını değiştirmek istiyorsanız puanlarınızı kullanılarak ücretsiz şekilde değiştirme yapabilirsiniz. Uçak bileti fiyatlarını karşılaştıran internet siteleri vardır. Bu siteler vasıtasıyla ucuz biletleri görebilir ve biletler hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz. Ucuza bilet almak isteyenler bu siteleri ziyaret edip uçuş yapacakları tarihte en ucuz uçak biletlerini görebilir ve alabilirler.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir