İstanbul Paris Ucuz Bilet Bilgileri

Dünyanın en önemli kentleri arasında bulunan Paris’e İstanbul’dan gitmek isteyen kişiler için Türk ve Fransız hava yolu şirketleri çok sayıda sefer düzenlemekte ve bunlar arasından bazıları diğerlerine göre çok daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Fransa’nın başkenti olan Paris’e ulaşmak için kullanılabilecek en hızlı yol olarak hava yolu seçeneği dikkat çekmektedir. Bundan dolayı da insanlar söz konusu seçeneğe yoğun ilgi göstermekte ve çok kısa bir zamanda Paris’e ulaşmaktadır. İnsanlara bu hizmeti sağlayan firmalardan bir tanesi olan Türk Hava Yolları gün içinde beş tane sefer düzenlenmekte ve bunların günün farklı dilimlerinden gerçekleştirmektedir. Böylelikle de insanlar diledikleri zamanlarda Paris’e gitmek için fırsat bulmaktadır.

Türk Hava Yolları ile yapılan yolculuklar ortalama 3 saat 45 dakika sürmekte ve biletlerde 400 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Biletlerin erken alınması durumunda ödenmesi gereken ücretler 407 TL olmaktadır. Normal fiyatlara göre çok daha uygun seviyelerde olan biletlere olan talep çok fazla olduğundan sınırlı sayıdaki koltuk kısa sürede tükenmektedir. Daha sonra ise fiyatlar kademeli olarak artmaktadır. Paris’e gitmek isteyen kişiler için bir başka seçenek ise Pegasus firması olup düzenlemiş olduğu promosyon uygulaması ile insanların çok daha uygun fiyatlara yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı da biletlerin fiyatları 280 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır. Günlük iki defa uçak kaldıran firma bunlardan bir tanesini sabah saatlerinde diğerini ise öğle saatlerinde kaldırmaktadır.

İstanbul’dan Fransa’nın başkentine gitmek isteyenler için bir başka seçenek ise Atlas Global’dir. Firma tarafından düzenlenen seferlerde promosyonlu bilet uygulaması yapılmakta ve bunların sayısı kısıtlı tutulduğundan kısa sürede tükenmektedir. Bunun dışında ünlü Fransız hava yolu şirketi olan AirFrance’da seferler düzenlemekte ve yolculardan biletler için 441 TL talep etmektedir. Fakat bu ücretten bilet alabilmek için biletlerin iki üç ay önceden alınması gerekmektedir. Bunun dışındaki biletlerin fiyatları ise 551 TL’den başlamaktadır. Bütün bunlar dikkate alındığında insanların çok daha uygun fiyata yolculuk edebilmesi için biletlerini çok önceden alması gerekmektedir.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir