Bükreş – İstanbul Ucuz Uçak Bileti Seçenekleri

Bükreş ile İstanbul kentleri arasında ucuz fiyatlarda uçak bileti bulabilecek çok sayıda firma ve uçuş saati seyahati seçeneği mevcut olup direk veya aktarmalı uçuşlar ile iki kent arasında karşılıklı olarak seyahat edilebilmektedir. Pegasus şirketi Bükreş HenriCoanda Havalimanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arasında direk uçuşlar gerçekleştirmekte olup yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuk süresi sonunda Bükreş İstanbul arasında yolculuk edebilmek mümkündür. Firma direk uçuş hizmeti için müşterilerinden yaklaşık olarak 340 lira ücret talep etmektedir ve her müşterisine 15 kilogram ücretsiz bagaj hakkı tanımakta bu ağırlığın üzerindeki bagajlardan ise ekstra bedel istenmektedir. Rumen havayolu şirketi Tarom ise seyahatlerinde Bükreş HenriCoanda Havalimanı ile İstanbul Atatürk Havalimanı arasındaki güzergahı kullanmakta olup 1 saat 15 dakika civarında sürebilecek yolculuk sonunda Bükreş’ten İstanbul’a ya da İstanbul’dan Bükreş’e gidebilme imkanı sunulmaktadır.

Tarom firması iki kent arası destinasyondaki biletlerini 500 lira seviyelerinden satışa sunmakta ve müşterilerine 23 kilogram bagaj hakkı tanımaktadır. Türk Havayolları uçuşları ile Bükreş ve İstanbul arasında seyahat etmek isteyen yolcular için saat 05.55, 10.00 ve 21.35 gibi günün değişen zaman dilimlerinde uçaklar müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Türk Havayolları HenriCoanda Havalimanı kalkışlı seferlerinde müşterilerinden yaklaşık olarak 570 lira ücret talep etmekte ve varış noktası olan Atatürk Havalimanına 1 saat 15 dakika gibi makul bir seviyede ulaşım sağlanmaktadır. Bükreş İstanbul güzergahında aktarmalı olarak seferler düzenleyen Air France şirketi ise aktarma merkezi olarak Paris Charles De Gaulle Havalimanını tercih etmekte ve şirketin sefer süreleri 10 saatten başlayarak 21 saate kadar çıkabilmektedir.

Air France firmasının bazı uçuşlarında müşterilere sadece el bagajı taşıma imkanı verilmekte bazılarında ise kişi başı 23 kilogram ağırlığında bagaj taşıma hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Air France uçak biletleri ise 720 lira ile 910 lira arasında değişim göstermektedir. Bahsedilen rotalar arasında aktarmalı olarak seyahat düzenleyen AegeanAirlines şirketi Atina Venizelos Havalimanını, British Airlines şirketi ise Londra Heathrow Havalimanı aktarma noktası olarak tercih etmekte ve bu firmalarda da müşteriler için farklı seyahat zamanı ve ücreti seçenekleri yer almaktadır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir