Ankara Paris Ucuz Bilet Satın Alma

Aşkın şehri, modanın merkezi, tarihin ve sanatın ev sahibi, görkemli Eyfel kulesi ile Ankara’dan Paris’e uçuş yapmanın tam zamanıdır. Uçak firmaları tarafından yapılan kampanyalar sayesinde Ankara Paris arasındaki seferlerde büyük indirimler yer almaktadır. Esenboğa Havalimanından aktarmasız uçuşlar gerçekleştiren Türk Hava Yolları 4 saatlik uçuşun ardından Charles De Gaılle Havalimanına iniş yapmaktadır. Şubat ayı içerisinde ortalama olarak bilet fiyatları 610 TL ile 455 TL arasında değişiklik göstermektedir. Daha ucuz bilet satın almak isteyenler aktarmalı uçuşlara bakmaları gerekmektedir. Ukranie Intl Airlens firması ve Pegasus firması Paris’e aktarmalı uçuşlar yaparak Orly Havalimanına iniş yaparak 448 TL’den başlayan fiyatlarla yer bulmanız mümkündür. Bu uçuşlarda bekleme sürenize göre 7 saat ile 1 gün arasında değişmektedir.

Ucuz bilet satın almak isteyenler uçuş tarihlerini belirlediklerinden sonra aktarmalı veya aktarmasız olarak tercih edecekleri uçuş rotasına göre ve inecekleri havalimanına belirledikten sonra önlerinde bulunan firmalar arasında fiyat politikasına göre en uygun olanı tercih edebilirler. İnternet üzerinden online bilet satışı yapan internet sitelerinin yanı sıra uçak firmalarının resmi sitelerinden biletleri araştırma yaptıklarında ay bazında ortalama fiyatlar yer alırken, ay içerisinde en uygun biletin hangi tarih aralığında olduğunu da görebilirler. Ankara Paris arası fiyatları yüksek bulanlara bir hatırlatmada bulunacak olursak; Normal dönemlerde Paris’e uçmak isteyenler ortalama 1.500 TL’den başlayan fiyatlarla karşılaşmaktadırlar. TAP Portugal firması uçuşlarını 11.000 TL üzerinden gerçekleştirmektedir.

Bu fiyatlara bakıldığında ucuz bilet almak isteyenler Şubat ayının son haftasında 458 TL’ye, Mart ayının 12 ve 13. Günlerinde 358 TL’den uçuş yapabilirler. Nisan ayının ortalarında 381 TL’den, Mayıs ayının belirli günlerinde promosyonlu biletler yer almaktadır. Yaz tatilini Paris’te geçirmek isteyenlere Temmuz ayında alacakları biletlere 452 TL’den ödeme yaparak erkenden almanın fırsatlarından yararlanmış olacaklardır. Uçuş firmaların yurt içi seferlerinde almış oldukları bilet fiyatları ile kıyaslama yapıldığında Paris’e gitmeyi düşünenler için bu fiyatlar fırsat değerindedir. Ucuz bilet satın almak için ziyaret etmiş olduğunuz sitelere üye olmanız ve fiyat alarmını kurmanız dâhilinde indirimli biletlerden her zaman bilgi sahibi olarak uçuşunuzu ucuza getirebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir