Türkmenistan – İstanbul Uçak Bileti

Türkmenistan – İstanbul arasında uçuş tercihi yaparken promosyonlu olarak yapılan uçuşları tercih etmeniz size indirimler kazanmanız için yardımcı olacaktır. Türkiye ve İstanbul arası karşılaştırmalı olarak size yardımcı olacak internet siteleri bulunmaktadır. Biletinizi almadan önce bu siteleri ziyaret ederek en ucuzdan en pahalıya kadar biletleri görebilirsiniz. Karşılaştırma yaptığınızda sizin uçuş yapacağınız gün ve saatte en uygun fiyatlı olan uçuşları tercih edebilirsiniz. Uçak biletleriniz hakkında bilgi almak için havayolu şirketlerinin müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde karşınıza çıkan personel size biletler ve bu biletlerin günleri, saatleri hakkında detaylı olarak bilgi verecektir. Uçak bileti alırken havayolu şirketlilerinin kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Kredi kartları size indirimler ve avantajlar kazandıracaktır. Bu kredi kartlarını araç kiralama ve otel ödemesi yaparken kullanabilir indirimler kazanabilirsiniz.

Ayrıca havayolu şirketlerinin biletlerini satmak için acentalar kurulmuştur. Bu acentalarda bulunan personeller de size Türkmenistan – İstanbul arasında yapılan uçak biletleri hakkında detaylı bilgiler verecektir. Bilet almak istediğiniz havayolu şirketinin resmi internet sitesine de ziyaret ederek müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz müşteri kaydınız ile aldığınız biletler de uçuş puanları ve mil hediyeleri kazanabilirsiniz. Kazanılan uçuş puanları ve miller paraya çevrilerek bir sonraki uçak bileti alımlarınızda kullanmak size indirim sağlayacaktır. Türkmenistan – İstanbul arasında uçak bileti alırken uçuşların saatlerine dikkat etmelisiniz. Sabah, öğle, akşam saatlerinde yapılan uçuşların hangisi daha indirimli ve hangisi size daha uygunda onu tercih etmelisiniz.

Türkmenistan – İstanbul arası uçak bileti alırken aktarmasız olarak yapılan uçuşları tercih etmeniz hem uçak bileti fiyatından hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Aktarmalı olarak yapılan uçuşlar bazen günler alabilmektedir. Aktarmasız olarak yapılan bir buçuk fiyatı 600 lira olabilirken aktarmalı olarak yapılan bir için fiyatı 1000 lira gibi rakamları bulabilmektedir. Türkmenistan – İstanbul arasında uçak bileti alırken indirimleri yakalamak istiyorsanız havayolu şirketlerinin mobil uygulamalarını akıllı cep telefonlarınıza veya tabletlerinize indirebilirsiniz. Bu sayede çok fazla zaman harcamadan tek tık ile biletleri hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilir,yurtdışına yapacağınız uçuşunuzda ekstra indirimler kazanabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir