Suudi Arabistan – Türkiye Ucuz Uçak Bileti

Suudi Arabistan – Türkiye arasındaki uçuşlarında ucuz bilet almak isteyen kişiler internette karşılaştırma yapan firmaları ziyaret edebilirler. Bu firmalar internet vasıtasıyla uçuş yapacak yolculara en ucuz olan uçak biletlerinden en pahalı olan uçak biletlerine doğru sıralama yaparak ucuz bilet alma imkânı sunarlar. Bu tür ülkelerarası uçuşlarda aktarmasız olarak yapılan direkt uçuşları tercih etmek ucuza uçmanızı sağlayacaktır. Direkt olarak yapılan uçuşlar size zamandan tasarruf ettireceği gibi bilet ücretinden de tasarruf ettirir. Direkt olarak yapılan uçuş 500 liraları bulurken, aktarmalı olarak yapılan uçuşlar bin liraları bulmaktadır. Direkt uçuşlar size uçuşlarınız sırasında %50 tasarruf sağlayacaktır. Uçuş biletlerinizin fiyatları hakkında bilgilere de firmaların müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Suudi Arabistan – Türkiye arasında uçak bileti alırken akşam saatlerinde yapılan uçuşları tercih etmelisiniz akşam saatlerinde yapılan uçuşlar sabah saatlerinde yapılan uçuşlara göre daha indirimli olmaktadır. Akşam saatlerinde yapılan uçuşlar size %30 ucuza uçmayı sağlayacaktır. Biletleriniz alırken hemen hemen bir ay önce almanız gerekir. Uçuştan kısa süre önce alınan biletler önce alınan biletlere göre bayağı pahalı olacaktır. Bu sebeple rezervasyonlarınızı uçuş yapacağınız zamanda bir süre önce oluşturmalısınız. Havayolu şirketlerinin mobil uygulamalarını cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede kampanyalar, promosyon ve indirimler hakkında tek tık ile detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz havayolu şirketlerinin internet sitelerine üye olabilir, müşteri girişi oluşturabilirsiniz. Müşteri girişlerinizle aldığınız uçak biletlerinde indirimler kazanırken uçuş puanları ve milli gibi hediyeler de kazanacaksınız.

Havayolu şirketlerinden kazanacağınız uçuş puanları ve millerinizi ile uçuşlarınız da ucuzluk yakalayabilirsiniz. Örneğin Suudi Arabistan – Türkiye arasında bir uçuş yaparken kazandığınız puanlarınızı gelirken kullanırsanız indirim kazanırsınız. Kullanacağınız havayolu şirketlerini resmi internet sitelerinde gezinti yaparak yapacağınız uçuş ile ilgili fırsat ve avantaj olup olmadığını araştırınız gerekmektedir. Yurtdışı uçuşlarında kampanya düzenleyen havayolu şirketlerini tercih ederek ucuz uçak bileti alma şansını yakalayabilirsiniz. Yukarıda belirtilmiş olan bütün yollar ucuza uçak bileti almanızı sağlayacak her yaptığınız 3 uçuştan birini ücretsiz olarak yapmanızı sağlayacaktır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir