Asya ülkelerine nasıl ucuz uçak bileti alabilirim

Çok görülmek istenen Asya ülkelerine yolculuk yapmak için ucuz uçak bileti bulabilmenin en kolay yolu internette bulunan uçak bileti satan arama motorları üzerinden araştırma yapmaktadır. Özellikle yurt dışı uçuşlar konusunda size farklı seçenekleri alternatif olarak sıralayabilen bu arama motorlarını takip ederek ucuz uçak biletine ulaşabilirsiniz. Asya ülkeleri için ucuz uçak bileti bulmak istiyorsanız tatil zamanlarını seçmeyin. Okulların tatil olduğu yaz dönemi, yılbaşı, bayramlar gibi tatil günleri uçak fiyatları daha pahalı olmaktadır. Eğer işinizle ilgili bir sıkıntınız yoksa tatil harici günlerde çok daha ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. Asya ülkelerine seyahat etmek için ucuz bilet bulabileceğiniz en uygun zaman Mayıs ayıdır.

Asya’ya Ucuz Uçak Bileti Almak İçin

Asya’ya seyahat edecekseniz ucuz uçak bileti bulabilmeniz için biletinizi uçuş tarihinizden 20 gün önce almanız sizin için ucuz uçak bileti bulma fırsatı demektir. Ya da biletinizi son gün almakta ucuz bilet bulmanızı sağlayabilir. Çünkü uçak firmaları kalan koltukları satmak için son gün indirim yolunu seçebilir. Ancak bu çok riskli bir durumdur. Zira son güne kadar uçak doluluğu sağlanmışsa yer bulamama riskiniz olabilir. Uçak biletinizi hafta sonu için değil de hafta içine almakta ucuz bilet bulmanıza yardımcı olur. Hasta sonları uçak biletleri %10 oranında daha pahalı olmaktadır. Yani Asya ülkeleri için uçak biletinizi tatil olmayan bir zaman dilimi için hafta içi ve 20 gün önce alırsanız çok uygun fiyatlarla uçak bileti bulabilirsiniz.

Asya Ülkelerine Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulmak

Asya ülkelerine yolculuk yapmaya karar verdiğinizde uygun fiyata uçak bileti bulabilmek için THY, Atlas Global, Pegasus, Anadolu Jet, Onur Air, Sun Ekspres havayolu şirketlerinin e-posta listelerine kayıt olun. Böylece havayolu şirketinin uygulayacağı kampanyalardan haberdar olursunuz. Asya ülkelerine un ucuz uçak biletini ne zamana bulacağınız konusunda bilgi alırsınız. Eğer Asya ülkelerine gideceğiniz dönemde uçak biletleri pahalı ise farklı havaalanlarını araştırabilirsiniz. Türkiye’deki havaalanlarından Asya ülkelerine gidiş seferlerinin hangi havaalanından daha ucuz olduğunu araştırın. Veya Asya’da gideceğiniz ülkeye en yakın başka bir havaalanına gidişin ne kadar olduğuna bakın avantaj sağlayabilir. İyi yolculuklar dileriz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir