İsrail – Ankara Ucuz Uçak Bileti Satın Alma

İsrail Ankara arasında ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız biletinizi tercih edeceğiniz havayolunun resmi internet sitesinden almalısınız. Resmi internet sitelerinden ilan edilenpromosyonlar çerçevesinde İsrail – Ankara arası uçuş biletlerini indirimli fiyatlarla alma imkânı bulabilirsiniz. Havayolu şirketlerine üye olabilirsiniz. Üyelikleriniz sayesinde uçuş puanı kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz uçuş puanlarınızla uçarken indirimli uçma şansı yakalarsınız. Ayrıca kazanmış olduğunuz uçuş puanlarını biriktirerek uçuşunuzu ücretsiz hale getirilebilir, uçuşunuzun sınıfını puanlarınızla değiştirebilirsiniz. Sık sık uçuş yapan bir kişi iseniz havayolu şirketlerinin mobil uygulamalarını cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil uygulamalar ile müşteri girişinizi yapabilirsiniz. Müşteri girişi yaptığınız uygulama sayesinde kampanyalardan tek tık ile haberdar olabilirsiniz.

İsrail Ankara arası ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız biletlerinizi internet vasıtasıyla alabilirsiniz. Havayolu şirketlerinin acentalarından alınan uçak biletleri fiyatları üzerine kar oranlarını da eklemeleri sebebiyle biraz pahalı olabilmektedir. Kâr oranı koyulmamış biletleri internet vasıtasıyla almak indirimli uçmanız açısından iyi olacaktır. İsrail – Ankara arasında uçuş yapacaksanız uçuşlardan aktarmasız olanlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Aktarmasız uçuşlarda zamandan kazanmış olduğunuz gibi fiyattan da kar elde edersiniz. Aktarmasız olarak yapılan uçuş 150 lira ile 250 lira arasında olur ve daha kısa zamanda tamamlanır. Aktarmalı olarak yapılan uçuşlar 250 lira ile 400 lira arasında değişiklik göstermekte ve daha fazla zaman almaktadır.

İsrail Ankara arası uçuşlarda ucuzluk elde etmek istiyorsanız bu uçuşları sabah saatlerinde yapmamanız gerekmektedir. Sabah saatlerinde yapılan uçuşlar akşam saatlerinde yapılanlara göre %50 daha pahalı olmaktadır. Ucuza uçak bileti almak için biletinizi önceden ayırarak akşam saatlerinde olan uçuşlarda yer bulunmanız gerekmektedir. Ucuza bilet bulmanın diğer bir yolu ise uçuşların planını daha önceden oluşturmaktır. Biletinizi hemen hemen bir ay önceden almanız size indirim kazandıracaktır. Bir ay önceden alınan biletlerde 100 lira gibi bir ücret ödenirken, bir gün önce alınan biletler de 400 liralara kadar ücret ödenmek zorunda kalınır. Fiyat karşılaştırması yapan internet sitelerini ziyaret ederek bütçenize en uygun bilet fiyatlarından en pahalı bilet fiyatlarına kadar detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede en ucuz uçak biletini alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir