Gürcistan Türkiye Ucuz Uçak Bileti

Gürcistan ve Türkiye arasında uygun fiyatlar ile uçuş yapmak istiyor iseniz uçuş yapacağınız havayolu şirketlerinin resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu iki ülke arasında bazı firmalar bazı dönemlerde indirimler yaparak havayolu trafiğini arttırıcı adımlar atmaktadırlar. Bu fırsatı yakaladığınız da iki ülke arası %50 gibi bir ücret tasarrufu sağlayarak uçuş yapabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak için internet ortamında bilet fiyatlarını karşılaştırıcı siteleri gezebilirsiniz. Bu siteler sizlere hangi günde hangi saatte ve hangi fiyatlar ile uçuş yapacağınızı karşılaştırma olarak gösterirken siz de bütçenize uygun uçak biletlerini tercih ederek ucuz uçak bileti almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Gürcistan Türkiye arasında ucuz uçak bileti almak istiyor iseniz biletlerinizi internet ortamından almanız daha uygun olacaktır çünkü biletlerinizi alacağınız havayolu acentaları kendi kararlarını da bilet fiyatları üzerine koyarak biletlerinizi satışa sunmaktadır. Acentaları tercih ederek uçak biletlerinizi aldığınız takdirde yüzde yirmi beş oranında fazla bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu iki ülke arası ucuz uçak bileti almak istiyor iseniz tercih edeceğiniz havayolu şirketlerine müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturmuş olduğunuz havayolu şirketinden uçuşunu sırasında uçuş puanı kazanabilirsiniz bir sonraki uçuşunuz da yani Gürcistan Türkiye arası dönüş uçuşunuz da bu puanlarınızı kullanarak ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Uçuş puanlarınızı koltuk seçimlerinizi yapar iken kullanabileceğiniz gibi biriktirmiş olduğunuz puanlar ile ücret ödemeden de uçuş yapabilirsiniz.

Bazı havayolu şirketleri kendi kredi kartını kullanan uçuş yolcularına ekstra indirimler yapabilmektedir. Eğer tercih ettiğiniz havayolu şirketinin kredi kartını kullanıyor iseniz ve bu şirketin bu yönde bir avantajı var ise bunu kullanarak ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Gürcistan Türkiye arasında uçuş yaparken sabah saatlerini veya öyle saatlerini tercih etmemelisiniz. Ucuz olan uçak biletleri genellikle akşam saatlerindeki uçuşlarda olmaktadır. Akşam saatlerinde yapılan bir uçuş 200 lira iken sabah saatlerinde yapılan bir uçuş 400 lira olabilmektedir. Tercih edip uçuş bileti alacağınız hava yolu şirketinin müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak size uygun uçuşlar hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir