Çin Ankara Promosyonlu Uçak Bileti

Çin Ankara arası bilet alır iken promosyonlu olarak uçak bileti almak istiyor iseniz yapmanız gereken ilk şey tercih edeceğiniz havayolu şirketinin internet sitesine girerek müşteri kaydı oluşturmak olmalıdır. Müşteri kaydı oluşturan yolculara havayolu şirketleri uçuşları esnasında uçuş puanı hediye etmektedirler. Uçuş puanı hediyesi kazanan havayolu Yolcuları Bir sonraki uçuşlarında kazanmış oldukları uçuş puanlarını kullanarak indirimli olarak uçma şansını yakalarlar. Çin Ankara arası promosyonlu olarak uçmak isteyen yolcular müşteri kaydı oluşturup kazanmış oldukları uçuş puanlarını koltuk seçimlerinde veya istedikleri ikramı almak için de kullanabilmektedirler. İster iseniz biriktirdiğiniz uçuş puanlarınız ile aileniz ile tatile çıkar iken daha ucuz uçmanız için kullanabilirsiniz.

Çin Ankara arası promosyonlu olarak uçak bileti almak istiyorsanız tercih edeceğiniz havayolu şirketinin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Havayolu şirketleri bazı dönemlerde müşterilerine indirimli ve promosyon uçuş hakları sunmaktadır. Biletinizi bu promosyonlu günleri takip ederek alırsanız bilet ücretlerinizde de tasarruf sağlamış olursunuz. Tercih edilen havayolu şirketinin bazı otel ve araç kiralama şirketleri ile bağlantısı var ise üyeliğiniz sırasında size verilen müşteri numaranızı kullanarak bu şirketlerden indirim kazanabilirsiniz. Bazı hava yolları seyahatlerinde onları tercih eden müşterilerine otel konaklamalarında ve araç kiralamaları sırasında indirimler hediye ederek promosyon yapmaktadırlar.

Çin Ankara arası promosyon yapan havayolu şirketleri bu iki ülke arasındaki uçuşları canlandırmak adına promosyon düzenlemektedir. Promosyon hakkında bilgi sahibi olmak ve promosyonlardan anında haberdar olmak istiyorsanız tercih edeceğiniz havayolu şirketinin mobil uygulamalarını cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Mobil uygulamaların indirmiş olduğunuz havayolu şirketlerinin promosyon bilgilerini internet vasıtasıyla tek tıkla ulaşabilirsiniz. Çin Ankara arası promosyon hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyor ve internet ortamını kullanmak istemiyor iseniz havayolu şirketlerinin biletlerini satan acenteler ile de görüşme yapabilirsiniz. Acentalarında sizi misafir edecek personeller bu iki hat arası promosyonlar hakkında size detaylı bilgi vereceklerdir. Ayrıca uçak biletini satın alacağınız havayolu şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak da promosyon hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir