Uçakta sunulan hizmetler değişiyor mu

Ulaşımda sıkıntı yaşamak istemeyenler için uçak seyahati kurtarıcı bir özellik taşıyor, hizmet içeriği firmadan firmaya göre de değişkenlik gösterebiliyor. Güvenlik ve konfor açısından maksimum rahatlığı sunan bu hizmet içeriğinden yararlanarak zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Bunun için bilet almanız yeterli olacaktır. Günümüzde Türk Hava Yolları en çok tercih edilen şirketler arasında yer almayı başarmıştır. Uygun bilet satışını yapan firma müşteri odaklı çalışmaları ile sektör içerisinde başarılı bir grafik çizmeyi de başarmıştır. Bundan dolayı sizde seyahat planlarınızda bu firmadan bilet alarak konforlu bir yolculuk dönemi geçirebilirsiniz. Uçaklarda kişiye özel hizmet anlayışı da bulunuyor. Bunlardan yararlanarak uçuşunuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel Hizmette Sizi Neler Bekliyor

Uçak bileti aldıktan sonra uçuş sırasında nasıl bir hizmet alabileceğinizi kendinizin belirlemesi büyük bir avantaj taşıyor. Bunun için bilet alım aşamasında ilgili firmanın bu hizmeti sunup sunmadığını mutlaka kontrol edin. Uçaklarda kişiye göre verilen hizmetler genelde değişkenlik gösterir. Bu değişiklikler ilk olarak yemeklerde görülür. İsterseniz yemek türünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Bilet alım sırasında ne tür yemekler istediğinizi belirterek ödemesini yapmanız gerekir. Bu sayede uçakta size özel bir yemek gelir. Önceden belirttiğiniz için uçakta size ikram edilen yiyecek ve içeceklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kişiye Özel Hizmetler Ücretli Mi?

Uçakta alacağınız yani kişiye özel hizmetler belirli bir ücrete tabi olarak size sunulur. Bu konuda ilgili ücreti bilet alımı sırasında ödüyorsunuz. Eğer hizmet istemiyorsanız sadece bilet ücretini ödemeniz yeterli olacaktır. Ücretler havayolu şirketlerine göre değişkenlik gösterir. Konforlu bir yolculuk amaçlanıyor ise bu tarz hizmetler alınabilir. Ayrıca kişiye özel hizmet VIP bölümünde daha farklı olarak sunulur. Bu hizmette koltuklar tamamen yatabilmekte ve yatak olarak kullanılabilmektedir. Bu da yolculuğun daha rahat geçmesine olanak sağlar. Ayrıca içecek ve yemek servisi de bu bölümde lük olarak sunulur. Sizde bu hizmetleri alarak uçmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uçuş sonrası havaalanı servislerini de kullanarak istediğiniz bölgeye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir