Uçak içi hizmetleri biletlere yansıtılıyor mu

Sizde bir şeyi almadan her şeyi inceleyenlerden misiniz, uçak içi hizmet alacağınız zaman bunun ücreti bazı firmalar tarafından biletlere yansıtılabiliyor. O zaman uçak bileti alacağınız zaman da mutlaka tüm kampanyalara bakmanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir seçim yaparak biletinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Bilet fiyatları ilgili firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. İndirimli bilet almak istiyorsanız Pegasus firmasının hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Yurtiçi her yöne bilet fiyatlarından indirimli olarak vermesi sizin açınızdan önem taşıyacaktır. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanarak bilet alımı yapabilirsiniz. Uçaklarda size sunulan bazı hizmetler ücretli kategorisi içerisinde yer alıyor. Ücretli kategori içerisinde yiyecek ve içecekler yer alıyor. Bu hizmeti bilet alımı sırasında kendiniz de belirleyebilirsiniz. Ödemeyi de bilet sırasında yapabilirsiniz.

Uçak İçi Hizmetlerin Ücretleri

Ayrıca hizmetleri almak istediğinizde bilet alımı sırasında size farklı bir kategoride sunularak fiyatları görebiliyorsunuz. Bilet fiyatı dışında tutulan bu ücretleri ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Günümüzde uçak içi hizmetlerin başında yemekler gelir. Bilet sırasında istediğiniz yemek türünü belirleyerek seçim yapabilirsiniz. Bu sayede uçakta keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bazı uçak firmaları bu hizmetleri ücretsiz olarak sunabiliyor. Bu firmaların başında Türk Hava Yolları geliyor. Bu şirket bazı uçuşlarda yemekleri ücretsiz olarak misafirlerine ikram ediyor. Uçak içi hizmetlerin kaliteli olması uçuşun daha iyi geçmesine imkan sağlar. Bundan dolayı kaliteli hizmet sunan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Ücretsiz Sunulan Hizmetler Nelerdir

Uçak bileti aldıktan sonra bazı hizmetler ücretsiz olarak sunulur. Bu hizmetler firmalara göre değişkenlik gösterse de genelde aynıdır. Eğer bebeğiniz var ise bebeğiniz için yatak da talep edebilirsiniz. Çocuk koltuğu da bazı uçuşlarda verilen hizmetler de yer alır. Ayrıca film izlemek veya müzik dinlemek isteyenler için de seçenek bulunmaktadır. Bu hizmetler ücrete tabi değildir. Uyumak istiyorsanız göz bandı da talep edebilirsiniz. VIP bölümünde sunulan tüm hizmetler bilet ücreti içerisinde yer alır. Bu yüzden bu ücretlerin tutarlarını online olarak bilet aldığınızda ödemiş olursunuz. Bu bölümde koltuklar yatak olabilme özelliğine sahiptir. Uzun uçuşlarda bu bölümün avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

 

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir