Uçuş sırasında belirlenen hizmetler ücretlimi

Seyahat etmek oldukça zevkli olmakla beraber zamandan tasarruf sağlaması ile ön planda yer alır, uçakta verilen bazı hizmetler ücretsiz olarak verilmekte olup bazıları ise ücreti konsept içerisinde yer alıyor. Bundan dolayı tatil planlarınızda uçağı kullanmak size ekonomik olarak da katkı sağlar. Günümüzde bilet fiyatları oldukça ekonomik olması sayesinde istediğiniz her yöne bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle pegasus firması bilet fiyatlarında kampanyalı seçenek sunması alımı daha da kolaylaştırıyor. Bilet alımı sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntılardan bir tanesi internetten bilet alımı yapılıyor ise güvenir siteler tercih edilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir alım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uçak bileti alırken uçuş sırasında ne tür bir hizmet alacağınıza da kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Rahat Koltuk Mu Arıyorsanız

Uçaktaki koltukların aralıkları dar olduğu için boyu uzun olanlar veya daha ferah bir şekilde oturmak isteyenler VIP bölümünden kendilerine bilet alımı yapabilirler. Ayrıca uçuç sırasında ne tür bir yemek veya içecek içmek istiyorsanız da bunu da belirleyebiliyorsunuz. Hatta okumak istediğiniz dergilere kadar bunu belirleyerek uçuşunuzu daha konforlu bir hale de getirebiliyorsunuz. Bu konuda ilgili havayolu şirketlerinden profesyonel destek alabilirsiniz. Uçuş sırasında sunulan hizmetler kişiye özel olarak değerlendirilir. Bilet alım sırasında uçakta ne tür bir yemek yiyeceğinize bile kendiniz karar verebiliyorsunuz. Bunun için online bilet alımı sırasında bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bunlardan ücretsiz olan hizmetler ilgili havayolu şirketine göre değişkenlik gösterebiliyor. Türk Hava Yolları şirketi bazı uçuşlarda misafirlerine yemek ikramında bulunuyor ve herhangi bir şekilde ücret talep etmiyor. Buda sizin açınızdan avantaj sağlıyor. Göz bandı ve battaniye gibi hizmetler için ücret talep edilmiyor. Diğer havayolu şirketlerinde yemek veya içecek istediğinizde sizden belirli bir ücret talep ediliyor. Uçuş süreniz uzun ise mutlaka ücretli hizmetlerden yararlanmanız konforlu bir seyahat yapmanıza imkan tanır. Ayrıca ücretli hizmetlerin içerisinde koltukların yatak olma özelliği de bulunuyor. Bu bölümlerin biletleri ayrı olarak satışa sunulur.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir