Çocuklu ailelere verilen uçuş hizmet içeriği

Günümüzde birçok havayolu firması uçuşunuzu aileniz ile yapacaksanız size özel olarak sunulan bazı hizmetler bulunuyor, kaliteli hizmet vererek misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Bilet ücretlerinin düşük olması da bilet alımını daha kolay bir hale getiriyor. Ayrıca uçuş sırasında verilen hizmetlerin kaliteli olması sayesinde keyifli bir uçuş dönemi de yaşayabiliyorsunuz. Türk Hava Yolları uçuşlarda yemek ikramında da bulunarak misafirlerini ağırlıyor. Ayrıca bilet fiyatlarını da indirimli olarak satışa sunmaktadır. Sizde istediğiniz yöne bilet alarak kullanım sağlayabilirsiniz.. Çocuklarınızın rahat etmesi için verilen bu hizmet sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle de bebeklerin rahat etmesi için verilen hizmetler sayesinde güvenli bir ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Bebeklerin Rahat Etmesi Sağlanır

Bebeklerinizin rahat etmesini istiyorsanız size sunulan hizmetlerde bebek koltuğu da yer alıyor. Bu her uçuş için geçerli olmasa da belirli uçuşların içeriğinde yer alıyor. Bunun için bilet alımı sırasında bu hizmeti belirtmeniz yeterli olacaktır. Bebeğinizin rahat etmesi için bebe yatağı da sunulan hizmetler arasındadır. Bu hizmet içeriği ilgili firmalara göre değişkenlik gösterir. Bunun için önceden bilgi sahibi olmanız yararınıza olacaktır. Çocuğunuzun kendi koltuğunu da getirebilme imkanına sahipsiniz. Bunun için önceden bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede keyifli bir uçuş dönemi geçirebilirsiniz.

Çocuklar İçin Ücret Alınıyor Mu?

Çocuklarda belirli bir yaşa kadar bilet ücreti alınıyor. Bu ücretler firmalara göre değişkenlik gösterir. 3 yaşına girmeyen çocuklar bebek olarak kabul edilir. 2 yaşından küçük ise sizin kucağınızda seyahat edebilir. Büyük ise ayrı bir koltuk satın almanız gerekecektir. Çocuklar uçakta tek başına seyahat edemezler. Yanlarında bir refakatçinin olması gerekir. Eğer tek göndermek istiyorsanız bunun için belirli şartları sağlamanız gerekiyor. Bu şartlarda firmalara göre değişkenlik gösterdiği için bilgi almanız gerekir. Çocuklarınız büyük ise hepsine ayrı bir koltuk almanız gerekecektir. Bebek koltuklarında ayrı bir kemer sistemi bulunur ve herhangi bir şekilde bebeğinizi engellemez, rahatsız etmez. Bu sayede güvenli bir şekilde uçuş sağlayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir