Uçuş sırasında verilen yemekler nasıl hazırlanır

Yolculuk süresine de bağlı olan hizmetler iki saatlik yolculukta olan hizmetle yedi saat olan çok farklıdır, binlerce kişiye sunulan yemekler ve içecekler büyük özenle hazırlanmaktadır.Artık en kısa ve en kolay yönden ulaşım aracı olan uçaklar tercih edilmekte bunun sebebi ise kara yollarında gideceğimiz on iki saatlik yolu havayoluyla üç saate düşmesidir. Fiyat konusu da oldukça avantajlı olan ulaşım türü her şekilde müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Bileti daha önceden alarak en maliyetsiz şekilde yolculuk edebilirsiniz. Anadolu jet birçok kampanyası bulunmakta bunlardan birisi anlaşmalı olduğu oteller de 2 gece ve fazla konaklama yapan müşterilerine bir gece bedava kalma fırsatı vermektedir. Bunun gibi daha fazla ucuz biletle kalmayıp firmaların kendi indiriminden de yararlanabilmeniz mümkün. Biletler ucuz olduğundan dolayı hemen tükenir bu yüzden yolculuk planı olanlar gidecekleri firmaları her zaman takip edip indirimleri kaçırmamalıdır.

Kendi Yemek Listenizi Oluşturun

Herhangi bir yere hava yoluyla yolculuk etmek için sadece gideceğiniz ilin havaalanı olma şartı yeterlidir. Yurt dışı yolculuklarınız da pasaport şartı bulunmaktadır. Hava koşullarını da göz önüne alarak muhteşem yolculuklar yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz firmanın ücrete dahil olan ve olmayan hizmetlerini araştırarak yolculuk esnasında istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Türk Hava Yolları ve Pegasus da istediğiniz menü yok ise yolculuğunuza yirmi dört saat kala haber ederek istediğiniz menüyü temin edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre yolculuk etmek artık kendi elinizdedir. Canınız ne isterse firmanıza bunu bildirerek her şeye sahip olabilirsiniz. İçecekler de her şey olduğu gibi bulabilirsiniz.

Uçuşun Keyfini Çıkarın

Firmaların geneli yaptığı hizmetten ekstra ücret istemezken bazı firmalar bunları bilete dahil etmemektedir. Bilet alırken bu hizmetleri de araştırmanızda büyük yarar olacaktır. Yemekle kalmayan bu hizmetler film gibi güzel sahnelerle sizin yolculuğunuzu eşsiz kılacaktır. Uçuş sırasında internet hizmetinden de yararlanabileceksiniz ve canınız asla sıkılmayacaktır. Uçağınız da bulunan ekranlarınıza yüzlerce müzik ve film yüklü olduğu için zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Engelli olan müşteriler içinde birçok donanıma sahip uçaklarda ilk yardımda deneyimi olan kabin ekipleri her zaman yardımınıza koşacaktır.

 

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir