Uçaktan indikten sonra havalimanı servisleri

Birçok hava yolu şirketi hala servis hizmetleri ile ilgili servis ağını genişletememiş olsa da hali hazırda servis hizmetleri mevcut, uçak biletlerini alırken fazla ödemek kader değil. Gideceğiniz şehre uçuş tarihlerinizi belirledikten sonra 69,90 TL’den başlayan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Artık birçok havayolu şirketi ucuz uçak bileti için promosyonlar yapmaktadır. Yolculuk tarihine ya da uçağın yoğunluğuna göre değişiklik gösteren fiyat tarifeleri ile size ve bütçenize uygun olan bileti almanız artık çok kolay. Artık yanınızdaki yolcu ile aynı fiyattan bilet almak gibi bir zorunluluk yok erken rezervasyon yaptırmanın yada tatillere denk gelmeyen tarihlerde planladığınız uçuşlarda daha ucuza bilet bulmanız mümkün. Hava yolu şirketleri yalnızca ucuz uçak bileti değil müşteri memnuniyeti adına birçok hizmeti de beraberinde sunuyor. Hava yolu şirketleri arasında oluşan rekabet müşteriler için avantaj sağlamaktadır. Bu rekabet doğrultusunda da her firma tercih edilebilmek adına farklı promosyonlar ve yeni hizmet anlayışı ile yolculara ulaşmaya çalışıyor. Yolculara sunulan bu imkanlarda her geçen gün çeşitlilik gösteriyor.

Sunulan Hizmetlerin İçeriği Nelerdir

Havayolu şirketleri konforlu ve uygun fiyatlı bir yolculuk için yolculara birçok hizmet sunuyor. Uçuş esnasında müşterilerine sundukları ikramlar yada ücretsiz bagaj hakkı gibi müşterilerini memnun edecek hizmetler sunarken uçuş sonrası hizmetlerini de düşünmektedirler. Anlaşmalı olduğu birçok firma sayesinde uygun fiyata araç kiralama hizmetleri sunan firmalar söz konusudur. Bunun yanı sıra otel rezervasyonları içinde müşterilerine yardımcı oluyorlar. Vize işlemlerinin yapılması konusunda da yolcularına kolaylıklar sunuyorlar. Bu özellikleriyle birlikte firmalar biletlerinde sınırsız değişiklik hakkı da tanıyorlar. Hava alanlarında ve bekleme salonlarında konforlu zaman geçirmek, dinlenmek mümkün.

Kolay Ulaşım İçin Servisleri Kullanın

Havalimanlarında servis imkanlarının olması da yolcular için ayrı bir hizmettir. Uçaktan indiğinizde havalimanı servislerini kullanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabileceğiniz bir firma ile yolculuk yapmadıysanız dahi ulaşım konusunda toplu taşımayla ulaşımın sağlanması mümkündür. Servis hizmetlerinin yaygınlaştığı sektörde bu hizmetin olması yolcular içinde tercih sebebi olmuştur. Servis ağı geniş olan firmalardan biriyle yolculuk yapıldığında size sunulan servis hizmetinden yararlanmanız müşteri memnuniyetini de arttıracaktır.

 

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir