Uçağa gitmek için servis kullanmak daha mı iyi

Bilet aldığınızda servis saati biletinizde yazmakta yazmıyorsa biletinizi aldığınız havayolu firması ile görüşerek servis kullanabilirsiniz.Uzun yolculukları keyifli hale getirmek için araç yerine havayolu taşımacılığını tercih ederiz. Konforlu ve keyifli yolculuklar için özellikle uzun mesafelerde havayolu şirketlerinin sunmuş oldukları hizmetlerden yararlanarak bilet alabilir ve yolculukları daha keyifli hale getirebilirsiniz. Günümüzde birçok havayolu firması olsa da güvenilir ve uygun fiyat aralıkları ile hizmet sunan THY, Pegasus ve Anadolu jet gerek kalite olsun gerekse de fiyat olsun en iyi havayolu firmaları arasında yerini almıştır.

Uçak Bileti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İhtiyacınız olan uçak biletini alırken, öncelikle uygun fiyat aralıkları ile satın alabileceğiniz hava yolu firmasını biletlerine göz atmalısınız. Özellikle önceden alınan bilet fiyatları çok daha ekonomik olmaktadır. Bilet alırken öncelikle erkenden almaya özen göstermeliyiz. Biletimizi internet yolu ile alabileceğimiz gibi yetkili bilet satışı yapan yerlerden de almak mümkündür.

Biletinizi aldınız ve uçağın kalkış günü geldi çattı. Bilet saatinizden iki saat önce havalimanında olacak şekilde kendinizi ayarlamalısınız. Geç kalınması halinde uçaklarda asla bekletme gibi durum söz konusu olmayacağından uçağı kaçırabilir ve biletinizi yakma zorunda kalabilirsiniz. Uçak biletinizi yakmamak için servis kullanabilirsiniz.

Servisi Kullanmak Ücretli Mi?

Günümüzde birçok kişi uzun yolculuklarını uçak bileti alarak keyifli ve konforlu şekilde gerçekleştirmektedir. Uçağa gitmek için servis kullanabilir ve uçağa yetişme derdinden kurtulabilirsiniz. Servisler ücretsiz olup, ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Servis kalkış ve varış saatleri tamamen havayolu firmasının inisiyatifinde olup, havayolu firması istediğinde servisi kaldırma hakkına da sahiptir. Özellikle uçağa yetişme gibi bir endişeniz varsa servis kullanmak çok daha iyi olacaktır. Uçağa gitmek için ya da iniş sonrasında servis kullanabilirsiniz. Servis saatleri şehre göre kalkış saatleri değişebiliyor. Servis saatlerini takip ederek gerekirse iletişime geçerek takip etmek çok daha doğru olacaktır. Servis kullanmak ücretsiz olup, hangi havayolu firmasını tercih ederseniz edin ücretsiz bir şekilde servis hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

 

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir