Promosyonlu Yemen bileti satın al

Arap Denizi ve Aden Körfezi ile çevrili olan ve özellikle Kızıldeniz gibi ünlü bir coğrafi isme kıyısı bulunan Yemen söz konusu olduğunda birçok internet sitesi promosyonlu fiyatlar sunmakta ve bu sebeple de içlerinde barındıkları “bileti satın al” butonları fazlasıyla kullanılmaktadır. Buradan yola çıkarak promosyonlu Yemen bileti satın al gibi aramaların arama motorlarında çok fazla yapılmasına da şaşırmamak gerekir. Sonuçta uygun denebilecek düzeydeki fiyatların neredeyse tamamı bu yol ile satılmaktadır.

Arabistan kıtasında savaşın ve gözyaşının hiç dinmediği bir yerdir Yemen. Bu yüzden de tarihi bol fakat oldukça da kanlıdır. Şii ve Sunnilerin sebep olduğu iç savaşın etkilerini ve sonuçlarını üzerinde taşıyan bir ülke olarak yine de gezmeye ve görmeye değecek birçok güzellik barındırır içinde. Eğer bu ülke için kesenizi zorlamayacak bir promosyonlu Yemen bileti bulabilmişseniz “satın al” butonuna basmadan önce buraları mutlaka araştırın:

Bab al-Yaman, Hababa, Udayn tour, Currency Museum, Sira Fortress, Bab Musa, Cisterns of Tawila, Saleh Mosque, Awwam, Al Kathiri Palace, Zoo, Great Mosque of Sana’a, Fun City, Amusement bin Hilabi, Presidential Palace of Sadah, National Museum, Dreamland amusement park, Darsah, Detwah, Lagoon Ramsar Site, Jabal Bura, Jabal al-‘Awd, Province Circle, Amusement Park Art Fair, Al-Kathiri’s, palace – Seiyun, Dar al-Hajar Palace, Wadi Hadramawt, Qubba Mubaraka Syedna Hatim RA, Harra of Arhab, Samhah, Al Ahlam Amusement, Amusement bin Hilabi, The origin of the king of the world

Yukarıda sayılan yerlerin bir kısmı orada bir dönem Osmanlı Devleti’nin de yaşamış olması nedeni ile kendi tarihimiz açısından önem arz etmektedir.

Yemen kendine has havası ile sizi etkileyecektir. Ancak ülkenin büyük kısmının çöllerle kaplı olduğunu bilmeli ve çöl fırtınalarına karşı kendi önlemlerinizi almalısınız. Gündüzlerin fazlasıyla sıcak gecelerin ise fazlasıyla soğuk geçtiğini bilirseniz bu ayrıntılar ile bavulunuzu hazırlamanız çok daha kolay olacaktır. Halkın refah düzeyinin düşük olması nedeni ile Yemen’de gelişmiş bir sosyal hayat beklememenizi de şimdiden tavsiye edebiliriz. Tüm bu bilgilerden sonra kendinizi hazır hissettiğinizde artık fiyat araştırmalarına başlayabilir ve promosyonlu bileti size uyan bir firma ile “satın al” işlemi sonrası hemen yola çıkabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir