Maldivler Uygun fiyatlı uçak biletleri

Resmi adı Maldiv Cumhuriyeti olan ve muhakkak gidip en az bir kez görülmesi gereken yerler listesindeki yerini koruyan Maldivler için uygun fiyatlı uçak biletleri arıyorsanız ilk bakmanız gereken yer arama motorları ve size sunabilecekleri fırsatlardır. Sonuçta ülkemize uzak bir yer olarak Maldivler uygun fiyatlı uçak biletleri konusunda sitelerde çok çeşitli fiyatlar görecek ve aralarında karar verirken zaman zaman düşünmeye de ihtiyacınız olacaktır. O halde bakalım Maldivler hangi aktiviteler için müsait?

Maldivler’in birçok adadan oluştuğunu bilmeyen yoktur sanırım. O halde neden yeni bir keşfe çıkmayasınız ki? Her adada da o adanın adıyla oluşturulan lüks bir otel bulunur. Siz zaten uçak biletleri seçerken uygun fiyatlı olanları tercih etmişsiniz. Geri kalan paranızı neden buralarda harcamayasınız?

Orada yapabileceğiniz bir başka etkinlik de gece balık avına çıkabilmek olacaktır. Zaten Maldivler de özellikle gece yapılan avlar ile meşhurdur. Gündüz ise su sporları seviyorsanız rüzgar sörfünü deneyebilirsiniz. Ancak orada bu spor için en iyi vakit Ekim ile Aralık ayları arasındadır. O yüzden Temmuz’da giderseniz bundan mahrum kalma şansınız artacaktır. Hazır sörf demişken, isterseniz su altı dalışları da yapabilirsiniz. Dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz balık türlerini burada görmeniz mümkündür. Hatta dilerseniz köpek balıklarıyla dahi yüzebilirsiniz. Size özel giysiler giydirecekler ve köpek balıklarının yoğun olduğu bölgelerde güvenle dalış yapmanızı sağlayacaklardır. Bunların hiç biri sizi cezp etmiyorsa deniz uçakları ile fotoğraf turlarına da çıkabilirsiniz. Hem size hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Tüm bu aktivitelerden uzaksanız dert etmeyin. Maldivler için uygun fiyatlı uçak biletleri satan firmalar genellikle size otel tavsiyelerinde de bulunacaklardır. Bu otellerin çoğunda da spa olanakları bulunmaktadır. Özel bir uşak eşliğinde rahatlamak isterseniz sözü geçen merkezleri istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Öte yandan Maldivler Müslüman bir ülke olsa da hatta şeriatla yönetilse de turistler ülke vatandaşlarından ayrı bir yerde tutulmaktadır. Bu sebeple başkent Male’de bulunan Sultan Parkı’nı, Başkanlık Sarayı’nı ve Hunkuru Miskiyy Camisi’ni de rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir