Havalimanı transfer fiyatları araştırması

Şehir dışına çıkmak için havayolunu tercih etmişseniz ve gideceğiniz yere vardığınızda taksi ya otobüslerle uğraşmak istemiyorsanız özel şirketlerden havalimanı transfer fiyatları alabilir ya da önceden araştırması yapılmış bir şirkete ödeme yaparak rahatça gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Ancak vakit bulamayıp havalimanı transfer fiyatları araştırması yapamamışsanız bizler yardımcı olmaya çalışalım.

Bu konuda öncelikle havayolu şirketinizden sağladığınız bilete göre sizlere yardımcı olmasını talep edebilirsiniz. Bilet fiyatlarında ekstra bir ödeme yaparak standart olan yolculuğunu yükseltmişseniz zaten havayolu şirketiniz sizin için bir indirim sağlayacaktır. Ancak o şekilde bir uygulamadan yana değilseniz bu sefer de size önceden havalimanı transfer fiyatları verebilen bir şirket ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Gerçek anlamda araştırması uzun sürmeyecek bu iş için önceden anlaşma sağlamış olmanız yolculuk sonrası rahat etmenizi sağlayacaktır.

Peki havalimanı transfer fiyatları hakkında sizlere neler sorulacağını biliyor musunuz? Öncelikle hangi alana ne zaman iniş yapacağınızı öğrenmek isteyeceklerdir ya da yolculuğunuz yeni başlayacaksa ne zaman nerede olmak istediğinizi soracaklardır. Devamında kaç kişi olduğunu öğrenerek size uygun bir araç sunmak isteyeceklerdir. Genellikle VIP minibüslerle yapılan bu iş için maksimum kişi sayısı 6’dır. Üstelik bagaj durumunuz fazla ise kişi sayısından düşme ihtimalleri de olacaktır. Son olarak da kat edecekleri mesafeyi öğrenerek sizin için kendi araçları arasında kısa bir müsaitlik araştırması yapacaklardır. Son olarak da bir fiyat belirleyerek size bildirecekler, uygun bulduğunuz takdirde de ödeme durumu hakkında bilgilendirme yapacaklardır.

Transfer hizmetlerinin en güzel yanı size özel olmasıdır. Yani toplu taşımada olduğu gibi sizi başkaları ile aynı araca sıkıştırmayacaklar ve daha havalimanı çıkış anından itibaren özel olduğunuzu hissettireceklerdir. Yine de ortalama bir VIP fiyatları araştırması istiyorsanız en kısa mesafenin 100,00 TL’den başladığını bilmenizde fayda var. Tabi ki bu durum firmadan firmaya değişmektedir. Kampanyası devam eden firmalara denk geldiğinizde bu fiyatlar 40,00 TL’ye kadar düşebilmektedir. O halde size tavsiye edebileceğimiz ilk şey yolculuğunuzdan en az 3 gün önce bu firmalar ile iletişime geçmeniz ve fiyat konusunda açıkça anlaşarak yola çıkmanız olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir